
У Стамбулі розпочався новий раунд переговорів між українською та російською делегаціями. Перед переговорними групами виступив президент Туреччини Раджеп Тайїп Ердоган, повідомляють Патріоти України із посиланням на турецькі ЗМІ.
Зустріч проходить у палаці Долмабахче. Від України в переговорах беруть участь міністр оборони Олексій Резніков, радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, заступник голови ОП Кирило Тимошенко, голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, депутати Рустем Умеров і Андрій Костін, український дипломат Микола Точицький.
Перед початком переговорів Ердоган закликав сторони до перемир’я і додав, що продовження бойових дій нікому не вигідне. Турецький лідер висловив сподівання, що переговори дадуть конкретний результат. Також Ердоган повідомив, що успішні переговори в Стамбулі сприятимуть зустрічі президентів України і Росії.
“Туреччина відчуває відповідальність за мир в нашому регіоні, віримо, що мир буде відновлений. Продовження конфлікту нікому не принесе користі, кожен загиблий, зруйнована будівля відриває частину від нашого майбутнього. Відновлення миру буде корисно для обох сторін і для всіх. Ми чекаємо від вас хороших звісток”, – сказав президент Туреччини.
Він покинув переговори і повідомив, що відправляється в Узбекистан.
У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...