
Війна в Україні переходить у фазу боротьби на виснаження, де жодна зі сторін не може досягти суттєвих результатів. Про це в ефірі "Еспресо" сказав ветеран російсько-української війни, майор запасу НГУ Олексій Гетьман, передають Патріоти України.
"З точки зору стратегії, наразі лінія фронту практично стабілізована. Відбуваються бої місцевого значення. Це той глухий пункт, про який свого часу казав командувач Залужний, що рано чи пізно війна перейде в таку фазу. Тобто зараз жодна зі сторін не може досягти суттєвих успіхів - ні росіяни у наступі, ні ми в контрнаступі. Тобто війна переходить у війну на виснаження, у позиційну війну. Що буде далі?" - зауважив Гетьман.
За словами ветерана російсько-української війни, президент Зеленський представив Трампу план, у якому передбачено проведення наступальних дій та контрударів. Україна також розраховує на додаткове озброєння від партнерів для знищення російських тилів і ураження військових об'єктів на території РФ.
"Але бити потрібно не вглиб території РФ, а треба вражати саме ті військові російські об'єкти, до яких ми можемо дотягнутися і які підживлюють російську лінію фронту.
Тому поки що можна констатувати, що війна переходить у війну на виснаження. І якщо дійсно, як стверджують європейські країни та США, ми отримуватимемо підтримку як східний фланг Європи, то РФ виснажиться швидше, навіть з урахуванням допомоги Китаю чи КНДР", - наголосив Гетьман.
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...
Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...