Війна "слуг". "Математика - це річ, яка не витримує брехні": Нардеп Гетманцев засудив висловлювання міністра фінансів на адресу раптово звільненого Верланова

Рішення Кабінету Міністрів про звільнення Сергія Верланова з посади голови Державної податкової служби – неочікуване, зважаючи на продемонстровану ним високу ефективність. Адже ДПС за його керівництва демонструвала збільшення показників надходжень до державного бюджету, незважаючи на уповільнення економічного розвитку. Про це заявив 27 квітня голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, відповідаючи на питання журналістів під час брифінгу у стінах Верховної Ради, зазначають Патріоти України.

"Для мене особисто це рішення (рішення про звільнення Сергія Верланова з посади голови Державної податкової служби – ред.) було неочікуваним, особливо зважаючи на створення Тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді у цей же день. Я розумію, що це рішення міністра фінансів, який бере на себе повну відповідальність за цю сферу, і тепер з нього ми будемо питати про показники надходжень. Це є рішення прем'єра, Кабінету Міністрів…", - заявив Данило Гетманцев.

Також голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики розкритикував оголошений конкурс на заміщення посади голови ДПС.

"Так званий конкурс викликає дуже багато запитань… Якщо один день надається на подання документів, якщо дійсно є необхідність швидкого призначення, то, можливо, не треба вдавати з цього конкурс, можливо, це треба зробити за іншої процедури", - сказав Гетманцев.

Коментуючи слова міністра фінансів Сергія Марченка про нібито зменшення показників надходжень до бюджету зі сторони податкової під керівництвом Сергія Верланова, Гетманцев заявив, що "математика – це така річ, яка не витримує брехні".

"Якщо ми говоримо про конкретні цифри, то ми побачимо, що за 2019 є перевиконання надходжень до загального фонду державного бюджету з боку податкової на 3,8 млрд грн", - заявив він.

Разом з тим, Гетманцев зазначив, що недовиконання у 1 кварталі 2020 року можна пояснити об'єктивними факторами, але не провалами у роботі податкової.

"Якщо ми говоримо про перший квартал 2020 року, то є дійсно недовиконання, але це сталося у зв'язку зі зменшенням надходжень від ренти (на газ – ред.), а також… від акцизу на електроенергію", - зазначив Гетманцев.

"Якщо ми звернемо увагу на інші цифри, то ми бачимо збільшення надходжень по ПДВ, збільшення надходжень по акцизу, збільшення надходжень по ПДФО… Це питання потрібно уточнити у міністра фінансів. Я переконаний у тому, що це – авторитетна людина, яка відповідає за свої слова", - підсумував голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Нагадаємо, раніше Данило Гетманцев заявив, що команда голови ДПС Сергія Верланова зуміла побороти старі схеми. У результаті її критикували ті представники старої влади, які роками отримували від цих схем злочинні доходи.

Хіти тижня. "Зеленский вместо победы на выборах схлопотал пощечину. Свято верил, что сумеет подтянуть своего удельного избирателя и запустил незаконную и глупую акцию с опросом", - політолог

субота, 31 жовтень 2020, 0:35

"То, что произошло с явкой на местных выборах, вполне можно объяснить чисто психологическим эффектом. Такие вещи хорошо известны - после большой вспышки активности и большой веры, когда ожидания не оправдываются, наступает абсолютно прогнозированный и ...

Суддя КСУ Сліденко розповів, чому ухвалили скандальне рішення щодо декларацій

субота, 31 жовтень 2020, 0:32

Крок було ухвалено через конфлікт Артема Ситника з іншими політиками. Рішення Конституційного Суду України про скасування кримінальної відповідальності за недостовірне декларування пов'язане з діяльністю звільненого директора НАБУ Артема Ситника. Про п...