Війна, так війна: "Обами більше немає!" - Трамп погрожує Ірану знищенням

Якщо Тегеран у своїх збройних провокаціях перетне межу, відповідь будешвидкою та безжальною, запевняє 45-й президент США

Президент США Дональд Трамп заявив, що, якщо Іран завдасть удару по будь-яким американським об'єктам, країну чекає відповідь з "величезною і переважної силою".

"Керівництво Ірану не розуміє слів "добре" або "співчуття". На жаль, вони розуміють лише мову сили, і США, поза всякими сумнівами, є найпотужнішою військовою силою в світі, яка за останні два роки вклала 1,5 трильйона доларів в оборонну сферу", - написав Трамп у Twitter 25 червня.

Президент Сполучених Штатів додав, що іранський народ страждає, бо влада країни "витрачає все на терор".

"Будь-який напад Ірану на що-небудь американське буде зустрінутий з величезною і переважної силою. У деяких областях це означатиме знищення. Джона Керрі і Обами більше немає!" - резюмував Трамп.

Через загострення конфлікту між Тегераном і Вашингтоном державний секретар США Майк Помпео заявив про бажання створити глобальну коаліцію проти Ірану. Про це він оголосив перед відльотом у Саудівську Аравію та Об'єднані Арабські Емірати.

Дрони СБУ знов розгромили нафтоперекачуючу станцію «Второво», яка гонить пальне на Москву

субота, 27 червень 2026, 19:15

Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...

Не може більше мовчати! - Z-пропагандист Гольман в істериці висвітлив реальні масштаби паливної катастрофи в РФ

субота, 27 червень 2026, 19:01

Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...