Війна третього тисячоліття: Ізраїльська армія висуває на передову бойових роботів

Безпілотними апаратами можна управляти за допомогою супутника.

В Ізраїлі готуються до виробництва бойових роботів. Ілюстрація: Русский еврей.

Компанія General Robotics випустила тактичного робота DOGO і Pitbull - дистанційну зброю, яка може бути встановлена на безпілотному транспортному засобі - такому, як безпілотний наземний транспорт Gahat. У середу компанія з виробництва роботів Gahat продемонструвала кілька своїх моделей роботів на ISDEF - найбільшій ізраїльській виставці національної безпеки і цивільної оборони, інформують Патріоти України.

На перший погляд, роботи Gahat виглядають як звичайні всюдиходи: колісна база виготовлена канадською компанією Argo ATV. Представлено дві моделі роботів: чотириколісний і восьміколесний. На одній моделі встановлений 7,62-міліметровий кулемет - частина системи Pitbull General Robotics. На іншій - просто плоска поверхня.
Шарон де Бір, генеральний директор Gahat, показав відеоролик про те, як безпілотні автомобілі можуть виконувати найрізноманітніші завдання. Наприклад, квадроцикли-амфібії можуть перетинати річки і допомагати в операціях з пошуку і порятунку.
Також гендиректор розповів, що демонстровані безпілотні автомобілі можуть нести обладнання вагою від 450 кг до 1,3 тонни. При його допомозі можна перевозити боєприпаси, їжу, а також поранених. Роботи можуть перетворитися на "воїнів" - стріляти і виконувати розвідувальні функції.

Один вид роботів - дизельний, в двох інших транспортних засобах використовуються акумулятори. Gahat каже, що його безпілотними апаратами можна управляти за допомогою супутника. Роботи вже працюють, допомагаючи пожежним, але через кілька років вони можуть бути використані військовими.

Хіти тижня. "Формула Штайнмайера" і капітуляція перед ворогом: Громадські організації, ветерани та видатні діячі України поставили ультиматум Зеленському

субота, 21 вересень 2019, 16:00

Громадські діячі, науковці, експерти, волонтери добровольці стурбовані заявою президента України Володимира Зеленського про те, що на зустрічі лідерів держав “Нормандської четвірки” буде обговорюватися формула Штайнмайера. Відповідне звернення громадсь...

"Це не пов'язує наших громадян із РФ": Ізраїльський посол відповів на заяву Путіна про "російськомовну країну"

субота, 21 вересень 2019, 15:28

Жоель Ліон заявив, що усі російськомовні громадяни в Ізраїлі розмовляють також і на івриті. Надзвичайний та уповноважений посол Ізраїлю в Україні Жоель Ліон вважає, що якщо відштовхуватися від того підходу, який пропонує президент Росії Володимир Путін...