
Російський окупант з Якутська, який приїхав на Донбас воювати проти України, здивувався, як виглядають нормальні міста. За його словами, незважаючи на війну в Україні, розбитим виглядає саме його місто в РФ. Більше того, загарбник видав, що від побаченого в Україні шоковані багато росіян, передають Патріоти України.
Окупант заявив, що те, що він побачив в Україні, навіть неможливо зустріти у російських містах. Загарбник розповів, що після вторгнення до чужої країни часто ходив і просто розглядав міста.
"У центральній частині Росії такого і не зустрінеш. До речі, це і багато росіян скажуть, я в травні тут жив, якраз зустрічав росіян, іноземців ... І всі як одні говорили: дивно! І навіть я скажу: дивно, війна начебто тут, але розбитим виглядає місто моє", – заявив окупант.
Варто зазначити, що невеликий екскурс Якутком за допомогою сервісу Google "Перегляд вулиць" красномовно підтверджує слова здивованого окупанта. У місті з населенням близько 350 тисяч людей на багатьох вулицях відсутній асфальт, а напіврозвалені дерев'яні будинки, ймовірно, стоять ще з позаминулого століття.



Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...