Війна у Нагірному Карабасі: Вірмени захопили азербайджанський БТР-82

За контрактом 2011 року Азербайджан придбав у Росії 230 бронетранспортерів БТР-82, поставки яких розпочались у 2013 році.

Вірмени захопили азербайджанський бронетранспортер БТР-82 російського виробництва. Про це повідомив Начальник управління військової освіти МО Республіки Вірменія, передають Патріоти України.

Геолокація трофею вірменів у Нагірному Карабасі не повідомляється. На оприлюднених кадрах видно тіло мертвого бійця, що свідчить про загибель екіпажу у бою. За контрактом 2011 року Азербайджан придбав у Росії 230 бронетранспортерів БТР-82, поставки яких розпочались у 2013 році.

Точна кількість яка вже була поставлена достеменно не відомо, але постачання все ще продовжується. БТР-82 – це глибока модернізація радянського бронетранспортеру БТР-80, що отримала нову башту з 30-мм гарматою 2А72. Виготовляється на Арзаманському машинобудівному заводі.

Бігають у військкомати відбивати своїх чоловіків: На окупованому Донбасі почалися бунти дружин та матерів мобілізованих (фото, відео)

неділя, 22 травень 2022, 16:41

На окупованих територіях Донецької та Луганської областей назрівають бунти. Матері та дружини мобілізованих мешканців цих районів влаштовують мітинги біля військкоматів. Вони вимагають, щоб їх рідних повернули додому, кажуть, що їх кинули без зброї та ...

Закликав застосувати ядерну зброю проти України: В аеропорту США українка провчила російського школяра

неділя, 22 травень 2022, 15:52

Голова правління Всеукраїнської громадської організації "ОПОРА" Ольга Айвазовська поділилася з підписниками неприємним інцидентом, учасником якого вона стала в одному з аеропортів США. Підліток із РФ сказав їй, що для закінчення війни Росія має викорис...