Війна увірветься потужно у ваші домівки: ЗСУ терміново звернулися до військових Білорусі (відео)

Збройні сили України записали звернення до громадян та військових Білорусі із закликом не виконувати накази керівництва про вступ до війни проти України. Про це повідомляє Управління стратегічних комунікацій ЗСУ.

Українські захисники зазначили, що два народи століттями пов'язувала дружба. Проте сьогодні керівництво Білорусі готується долучитися до російської агресії в Україні.

Під виглядом перевірок у Білорусі почалася прихована мобілізація громадян для комплектування спільного з Росією угруповання військ на кордонах з Україною.

У Збройних силах наголошують, що Україна не становить загрози для Білорусі. «Навіть якщо білоруські військовослужбовці відмовляться воювати проти братнього українського народу, російська частина загального угруповання може потягнути їх за собою. Якщо армія Білорусі підтримає російську агресію, ми відповімо. Відповімо так само жорстко, як відповідаємо всім окупантам на території України, з використанням усього арсеналу озброєнь , із завданням ударів по військових об'єктах на території вашої країни», – йдеться у зверненні.

Американський генерал Годжес розповів про різновид ракет ATACMS, які отримають ЗСУ, і на що ті згодяться

понеділок, 25 вересень 2023, 9:05

Ракети ATACMS для України можуть бути варіантом касетного боєприпасу з меншою дальністю ураження. Снаряди цілком підійдуть для ураження деяких ворожих цілей, але вони не настільки ефективні для знищення об'єктів ЗС РФ у Криму, заявив екскомандувач сухо...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 25 вересня

понеділок, 25 вересень 2023, 8:42

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 25.09.24 орієнтовно становлять: