Війна в Україні буде довгою: Генерал Бундесверу у відставці назвав головну умову припинення вогню

Війна між Росією та Україною буде довгою. Припинення вогню настане тільки тоді, коли обидві сторони будуть переконані в тому, що вони домоглися того, чого хотіли. Таку думку озвучив генерал бундесверу у відставці Удо Ойліг в інтерв'ю DW, передають Патріоти України.

"Це буде довга війна. І я не бачу жодних шансів на те, щоби на даний момент можна було б досягти припинення вогню", - сказав він. На думку Ойліга, війна закінчиться лише тоді, коли сторони досягнуть бажаної мети.

"Для української сторони це збереження і захист територіальної цілісності країни в максимально можливій мірі, для Росії - усвідомлення того факту, що завоювання та нові дії російської армії ведуть не до успіху, а до досить значних людських і матеріальних втрат", - пояснив військовий.

На думку Ойліга, якщо баланс результатів з обох сторін призведе до того, що російська армія перестане бачити навіть віддалено досяжними свої цілі, тоді настане момент, коли можна буде думати про припинення вогню. "Українська армія, за моєю оцінкою, не піде на припинення вогню, якщо для цього треба буде пожертвувати великою частиною території країни", - додав військовий.

Журналісти розповіли, як Росія зганьбилася зі своїм "аналогом "Байрактара" (відео)

субота, 2 липень 2022, 16:41

Росіяни лякають власним аналогом "Байрактара" - ударним безпілотником"Альтіус". У РФ навіть називають його своєю гордістю. У Міноборони РФ стверджують, що цей безпілотний літальний апарат перевершує іноземні аналоги. Про це йдеться у сюжеті проекту Fre...

Ліквідували десятки загарбників: Воїни "Кракена" знищили штаб окупантів на Харківщині (відео)

субота, 2 липень 2022, 16:28

Бійці спецпідрозділу Kraken результативно вдарили по штабу збройних сил РФ у Харківській області. Відео атаки з'явилося у Facebook підрозділу, передають Патріоти України. З повітря вдалося зафіксувати одразу кілька операцій "Кракена". Серед результатів...