Війна в Україні стає для Путіна "особистим В’єтнамом", - американський адмірал

Війна в Україні стає для президента Росії Володимира Путіна його "особистим В’єтнамом". Таку думку висловив американський адмірал Джеймс Ставрідіс у колонці для Time, передають Патріоти України.

Американський військовий наголошує, що кінця війні в Україні не видно, і на тлі цього почали звучати думки, що, можливо, краще погодитись на умови Путіна - адже чим далі, то більше рішучість НАТО згасатиме через економічні проблеми. За словами Ставрідіса, він достатньо старий, аби памʼятати американську військову кампанію у В’єтнамі. Тому те, що відбувається зараз в Україні, усе більше йому нагадує цю невдалу для Америки військову кампанію.

"Те, що мало стати блискавичною перемогою, обернулось в’язкою, складною та негарною війною із поразкою в кінці. От тільки Росія зараз у гіршій ситуації, ніж колись Штати. Місцеве населення у В’єтнамі нерідко вітало американців, в Україні Росію ненавидять. Також Україні постачають зброю десятки країн, комуністичному Вʼєтконгу допомагав здебільшого один Радянський Союз. До того ж СРСР був не надто багатим, тоді як партнери України - найбагатші країни світу, тож для них підтримка Києва не є великим фінансовим тягарем. Усе це є передумовами для того, що і для Путіна ця кампанія закінчиться ганебною поразкою - тільки швидше, ніж це було для США у В’єтнамі", - наголосив військовий.

Силовики припинять підтримувати Путіна, як тільки зрозуміють, що мова йде про їх знищення, - Яковенко

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:57

Російський опозиціонер та журналіст Ігор Яковенко не має сумнівів, що при першій серйозній поразці Кремля, наприклад звільнення Херсона, вся російська військова-поліцейська вертикаль почне розповзатися. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", ...

Відвоювались! У мережі показали нову партію полонених окупантів, захоплених ЗСУ (фото, відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:45

Збройні сили України продовжують звільняти тимчасово окуповані РФ населені пункти. Загарбники при цьому зазнають великих втрат, а ті, яким дороге їхнє життя, масово здаються в полон, передають Патріоти України. "Нові полонені Ваньки", – підписали там р...