Війна в Україні зруйнувала трикутник Москва-Пекін-Берлін: Данілов розповів, як Путін "всіх переграв"

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов розповів, якими вже зараз є наслідки повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Санкції, які світ запровадив проти агресора після 24 лютого 2022-го, були куди більш жорсткими, ніж 2014 року. Вони насправді діють і змогли завадити планам Росії, передають Патріоти України.

Санкції зокрема призвели до того, що трикутник Москва-Пекін-Берлін, який мав би зʼявитися, було зруйновано. Також до трикутника підключилися б ще декілька країн, якби Росії та Німеччині вдалося поставити всю Європу в залежність від російського газу. Вони планували це зробити, запустивши газогін "Північний потік-2" із РФ до ФРН, який проходить через Балтійське море.

"Вони вважали, що вони всіх переграють. Путін почав із німцями співпрацювати ще із Санкт-Петербурга, перший банкір, який зʼявився у Путіна, був німець (Маттіас Варніг, директор компанії Nord Stream AG – Ред.)", – каже Данілов. Загалом, за його словами, санкції проти РФ дійсно працюють не так швидко, як би того хотіла Україна, але вони працюють і процес набирає обертів. І надалі, вважає секретар РНБО, процеси всередині РФ, спричинені цими обмеженнями, будуть лише прискорюватись.

Так тривати: У Росії головком ВПС, який втратив за добу чотири літаки і вертольоти, отримав підвищення

середа, 7 червень 2023, 18:44

У Росії командувач Військово-повітряними силами ВПС після того, як 13 травня російська армія в один день втратила два літаки і два вертольоти, отримав підвищення. Як повідомляє MoskowTimes, президент РФ Володимир Путін присвоїв заступнику головнокоманд...

Налякані, що ЗСУ можуть на плечах відступаючих зайти до Криму: Маломуж про причини підриву Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 18:30

Підрив дамби Каховської гідроелектростанції, який спричинив катастрофу на півдні України, російськими окупантами був пов'язаний з можливим контрнаступом ЗСУ.Про це багато говорилося в публічному просторі, його чекали з дня на день, в тому числі й на Хе...