Війна все ближче: ​Саудівська Аравія, слідом за США, звинуватила Іран у нападі на танкери в Оманській затоці

Принц-наступник Саудівської Аравії Мохаммед бін Салман заявив, що саме Іран несе відповідальність за скоєні нещодавно напади на два танкери в Оманській затоці і що королівство «без вагань захистить від будь-яких загроз свій народ», зазначають Патріоти України. Про це бін Салман сказав в інтерв'ю національному виданню Aschark al-Ausat, що оприлюднене в неділю, 16 червня.
Такими нападами іранці відреагували на дипломатичну спробу посередництва в суперечці між США та Іраном з боку прем'єр-міністра Японії Сіндзо Абе, вважає саудівський кронпринц. Щодо цього питання міжнародній спільноті слід зайняти «рішучу позицію», додав бін Салман, якого цитує AFP.
Він наголосив, що Ер-Ріяд не прагне війни у своєму регіоні, однак королівство «без вагань захистить від будь-яких загроз свій народ, свій суверенітет, свою територіальну недоторканність та свої інтереси».
Раніше про причетність Ірану до скоєних 13 червня нападів на танкери в Оманській затоці заявили США та Великобританія. Унаслідок інцидентів зазнали значних пошкоджень два нафтові танкери з Норвегії та Японії - Front Altair і Kokuka Courageous.
Натомість у Тегерані відкидають всі звинувачення в свій бік, називаючи їх бездоказовими. Так само Тегеран звинуватив Вашингтон та його союзників у регіоні, головний з яких Ер-Ріяд, у спробі розхитати ситуацію. Радбез ООН засудив атаку на два нафтові танкери в Оманській затоці.

Хіти тижня. Насолода і уникнення страждань: В’ятрович показав, чим прославився новий глава Інституту нацпам’яті

субота, 14 грудень 2019, 2:00

Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? "Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? Участь Антона Дробовича у фінансованому російськими олігархами проєкті вже є підставою для занепокоєння д...

Аваков натякнув на нові важливі деталі у справі нацгвардійця Марківа

п’ятниця, 13 грудень 2019, 23:15

Слідчі Національної поліції України продовжують роботу в цій справі, де останнім часом вдалося встановити ряд важливих обставин. "Слідчі Національної поліції України продовжують роботу в цій справі, де останнім часом вдалося встановити ряд важливих дет...