Війна затягується: ЗСУ можуть перемогти армію РФ не раніше весни 2023 року, мирні переговори малоймовірні, - Politico


Збройні сили України можуть здобути остаточну перемогу над російськими окупантами не раніше весни 2023 року, передають Патріоти України.

Мирні переговори є малоймовірними у найближчій перспективі, адже Путін досі вірить у можливість своєї перемоги у війні, а президент України Володимир Зеленський переконаний, що час на боці Української держави. До таких висновків дійшли експерти в галузі оборони та безпеки Раджан Менон і Деніел ДеПетріс, про що вони написали у Politico.

Вони зазначають, що ця війна не схожа на всі інші – вона вже триває понад 5 місяців, у той час як інші нещодавні війни тривали в середньому близько 3 місяців.

Сторони зараз не готові до перемовин, наголошують експерти. Адже Путін думає, що зможе перечекати санкції, і досі вірить у можливість своєї перемоги у війні. У той же час Україна не готова поступатися, президент Володимир Зеленський впевнений, що час на боці України.

"Також українці більш вмотивовані та, згідно з опитуваннями, не готові поступатися територіями заради миру. Затяжна війна посилить політичну, гуманітарну та економічну кризу у світі – проте цього замало, щоб підштовхнути сторони до переговорів", – зазначається у публікації.

Мобілізація навряд чи дасть змогу РФ створити ефективні бойові підрозділи для війни проти України, - ISW

неділя, 25 вересень 2022, 7:01

У РФ "часткова" мобілізація продовжує поспішно змушувати тисячі росіян вступати на військову службу. Однак навряд чи таким чином Кремлю вдасться створити ефективну бойову силу. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW). Аналітики за...

Ні мільйон, ні три мільйона новобранців путіна не врятують: Арестович розповів, що Україна може протипоставити 'частковій' мобілізації на росії

неділя, 25 вересень 2022, 6:42

Україна вже тримає у війську близько мільйона вмотивованих бійців, навчених, або навчання котрих триває не за скороченим планом, як у ворога. Радник Офісу президента України Олексій Арестович вважає, що, якщо буде необхідно, в Україні можуть мобілізува...