Війна затягується: ЗСУ можуть перемогти армію РФ не раніше весни 2023 року, мирні переговори малоймовірні, - Politico


Збройні сили України можуть здобути остаточну перемогу над російськими окупантами не раніше весни 2023 року, передають Патріоти України.

Мирні переговори є малоймовірними у найближчій перспективі, адже Путін досі вірить у можливість своєї перемоги у війні, а президент України Володимир Зеленський переконаний, що час на боці Української держави. До таких висновків дійшли експерти в галузі оборони та безпеки Раджан Менон і Деніел ДеПетріс, про що вони написали у Politico.

Вони зазначають, що ця війна не схожа на всі інші – вона вже триває понад 5 місяців, у той час як інші нещодавні війни тривали в середньому близько 3 місяців.

Сторони зараз не готові до перемовин, наголошують експерти. Адже Путін думає, що зможе перечекати санкції, і досі вірить у можливість своєї перемоги у війні. У той же час Україна не готова поступатися, президент Володимир Зеленський впевнений, що час на боці України.

"Також українці більш вмотивовані та, згідно з опитуваннями, не готові поступатися територіями заради миру. Затяжна війна посилить політичну, гуманітарну та економічну кризу у світі – проте цього замало, щоб підштовхнути сторони до переговорів", – зазначається у публікації.

"Провів оптимістичну нараду": Зеленський анонсував "хороші далекобійні речі", які відчують окупанти (відео)

вівторок, 28 листопад 2023, 23:30

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Про це він повідомив у вечірньому відеозверненні, передають Патріоти України. «Щойно провів засідання Ставки – особливе, тривале, детальне. Перше – фортифікац...

"Високооплачувана робота" вийшла боком: "Вагнерівець" у Казахстані отримав вирок за участь у війні проти України

вівторок, 28 листопад 2023, 22:43

У Казахстані суд відправив до в'язниці колишнього найманця ПВК «Вагнера». Він раніше воював проти ЗСУ на Бахмутському напрямку. Про це повідомляє казахстанська служба «Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода», передають Патріоти України. У березні цього року...