Війні бути? Президент Венесуели підписав укази про анексію частини сусідньої Гайани

Президент Венесуели Ніколас Мадуро підписав шість указів про анексію частини сусідньої Гайани — регіону Ессекібо. Про це повідомляє венесуельська газета Ultimas Noticias, передають Патріоти України.

Мадуро також доручив створити в регіоні підрозділи державної нафтогазової компанії PDVSA та металургійного конгломерату CVG. Диктатор затвердив «нову мапу» країни та призначив «єдиного керівника регіону», ним став капітан Олексіс Родрігес Кабельо.

Мадуро також закликав народ засудити «праві групи», які підтримали сторону Гайани, назвавши це «зрадою Батьківщини». Так само Мадуро розкритикував позицію генерального секретаря Організації Американських держав (ОАД) Луїса Альмагро, який підтримав Гайану, зазначивши, нібито його народ «ніколи не здасться північноамериканському імперіалізму». Зазначається, що регіон багатий на родовища нафти та газу.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...