"Війною в окопах ми перемоги не здобудемо": Генерал назвав шлях до успіху на фронті

Найкраща оборона у війні - ведення наступальних дій, заявив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" бригадний генерал Олександр Тарнавський. Про це повідомляє Military Media Center, передають Патріоти України.

Тарнавський зазначив – щоб мати успіх, потрібно повсякчас, на окремих ділянках проводити наступальні дії. "Найкраща оборона – це ведення наступальних дій. Оборона повинна бути активна. Щоб мати успіх, потрібно повсякчас, на окремих ділянках проводити наступальні дії. Так, вони короткочасні, в порівнянні з наступом військ, вони не значні, але це повинно бути", – розповів бригадний генерал.

"Війною в окопах ми перемоги не здобудемо", – наголосив він.
Командувач угруповання військ "Таврія" пояснив, що такі наступальні дії дозволяють українським військовим вивчати противника, виявляти його сильні та слабкі сторони.

"Потрібно постійно навчатися й самим. У першу чергу, досконало володіти зброєю і вражати ціль з першого пострілу, маневрувати та моделювати ситуації. Адже війна – це хитрість помножена на навченість особового складу", – зазначив Тарнавський.

"Жодні протестувальники не штурмували будівлю уряду": Вірменія звинуватила росЗМІ у веденні гібридної війни

неділя, 24 вересень 2023, 15:15

Керівник апарату прем'єр-міністра Вірменії Араїк Арутюнян звинуватив російські ЗМІ у розв’язанні гібридної війни проти Вірменії. Про це посадовець написав на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України. «Здається, у гібридній війні, розв’язаній...

Рішення про заборону на імпорт української агропродукції було правильним - президент Польщі

неділя, 24 вересень 2023, 14:27

Польща підготувала транзитні коридори, якими Україна зможе експортувати своє зерно країнам, які його потребують. Проте Варшава залишить у силі свою заборону на експорт. Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда в етері TVP1, передають Патріоти України...