"Війну в Україні можна було б закінчити 2022 року": Військовий аналітик розповів, чому цього не сталось

Політичний і військовий аналітик, ветеран АТО, колишній командир роти в батальйоні "Айдар" (2014) Євген Дикий вважає, що якщо б Захід швидше поставляв Україні зброю, то війну можна було б закінчити ще 2022 року. Про це він розповів в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua, передають Патріоти України.

Євген Дикий зазначив, що якщо б країни Заходу не тягнули б зі зброєю та швидше передавали все необхідне, то війну в Україні можна було б закінчити ще 2022 року. Натомість цього не сталось і тоді в РФ оголосили мобілізацію.

"Орки набрали 400 тисяч гарматного м'яса, засипали його сюди. І це повністю змінило хід війни, затягнуло її на рік. І невідомо, скільки це триватиме", - казав він. Аналітик вважає, що зараз Захід перестає цікавитись війною проти України, що є природнім. "Втома є, цікавість спадає, але є певна частина західного політикуму, який розуміє наслідки того, що станеться, якщо виграє Росія", - вважає він.

Путін звільнив генерала ФСБ, який переконав його навпґажитись на повномасштабне вторгнення в Україну

субота, 22 червень 2024, 19:55

Російський генерал Сергій Беседа залишив посаду начальника пʼятої служби ФСБ. Його змінив Олексій Комков, який працював до цього заступником керівника служби контррозвідки. Про це у суботу, 22 червня, повідомило видання "Важные истории", посилаючись на...

"Сеул може зробити дуже велику помилку": Путін злякався заяви Південної Кореї щодо передачі зброї Україні

субота, 22 червень 2024, 18:35

Кремлівський фюрер сподівався що союз з північнокорейським диктатором, котрий мріє стерти Республіку Корею з лиця Землі буде проглочений Сеулом мовчки і без заперечень. Російський диктатор Володимир Путін прокоментував плани Південної Кореї щодо постав...