
Політичний і військовий аналітик, ветеран АТО, колишній командир роти в батальйоні "Айдар" (2014) Євген Дикий вважає, що якщо б Захід швидше поставляв Україні зброю, то війну можна було б закінчити ще 2022 року. Про це він розповів в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua, передають Патріоти України.
Євген Дикий зазначив, що якщо б країни Заходу не тягнули б зі зброєю та швидше передавали все необхідне, то війну в Україні можна було б закінчити ще 2022 року. Натомість цього не сталось і тоді в РФ оголосили мобілізацію.
"Орки набрали 400 тисяч гарматного м'яса, засипали його сюди. І це повністю змінило хід війни, затягнуло її на рік. І невідомо, скільки це триватиме", - казав він. Аналітик вважає, що зараз Захід перестає цікавитись війною проти України, що є природнім. "Втома є, цікавість спадає, але є певна частина західного політикуму, який розуміє наслідки того, що станеться, якщо виграє Росія", - вважає він.
Українська компанія Depthon Systems разом з американськими партнерами Red Cat створила новий морський безпілотник SeaHive 5.0, який несе на борту ударні FPV-дрони, передають Патріоти України з посиланням на виданні «Оборонка». Безпілотник атакує ворога...
США вперше підтримали документ, у якому фактично відмовилися від ролі нейтрального посередника щодо України. Про це під час брифінгу на саміті Франція-Італія в місті Антіб заявив французький президент Еммануель Макрон, передають Патріоти України. . "В...