"Війни в Україні можна було уникнути": Орбан знайшов "винуватців"

При правильній поведінці західних партнерів, повномасштабного вторгнення Росії в Україну можна було уникнути. Про це заявив прем'єр Угорщини Віктор Орбан, повідомляють Патріоти України із посиланням на Telex.

Орбан заявив, що в нападі Росії на Україну є вина західних союзників. Прем'єр Угорщини нагадав, що Кремль висунув вимоги безпеки, які були передані США і членам НАТО. Йшлося про те, щоб Україна ніколи не стала членом Альянсу.

Вимоги Росії відкинули й, на думку Орбана, ця відмова стала причиною вторгнення в Україну. Орбан також зазначив, що до війни не дійшло б, якби в ці вирішальні місяці президентом США був Дональд Трамп, а канцлером Німеччини - Ангела Меркель.

Орбан підкреслив, що Європа провалила свій шанс як посередника між Україною і Росією, коли Франція і Німеччина були учасниками Мінського формату, але не могли забезпечити виконання цих домовленостей. Він переконаний, що саме тому Росія готова до переговорів не з європейцями, а зі США.

Росія вже використовує стратегічний запас з деяких видів озброєння, - ГУР Міноборони

субота, 3 грудень 2022, 13:14

Росія вже використовує стратегічний запас за деякими видами озброєння, а протягом двох місяців РФ вивозила артилерійські боєприпаси 122 мм, 152 мм з Білорусі, інформують Патріоти України. Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони У...

Перемога ЗСУ ще ближче: Пошкоджено важливий шлях постачання окупантів на Луганщині

субота, 3 грудень 2022, 12:44

У найближчі два-три тижні російські окупанти стикатимуться з відчутною затримкою постачання військових вантажів на Луганщині, інформують Патріоти України. Як повідомив в Telegram голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, "хтось...