Війська РФ будуть у критичному становищі: Генерал ЗСУ розповів, звільнення якого міста стане "ключем" до деокупації Криму

Українська армія зможе почати звільнення тимчасово окупованого Росією Криму після деокупації Мелітополя у Запорізькій області. Вихід ЗСУ на узбережжя Чорного і Азовського морів створить умови для ударів по Чорноморському флоту РФ. Про це написав військовий експерт, генерал-майор ЗСУ Сергій Савченко у авторській колонці на ZN.UA, передають Патріоти України.

Він звернув увагу, що наступ української армії в напрямку Токмака і Мелітополя розділить війська Росії на східну і західну частини.

"Критичність становища, в якому опиниться агресор у разі звільнення нами Мелітополя, важко перебільшити. Не варто описувати зрозумілий подальший розвиток подій з виходом наших військ на кримські перешийки, звільнення Криму, подальший розгром військ агресора на сході", – написав Савченко.

При цьому він вказав, що вихід ЗСУ на узбережжя морів дасть можливість завдавати ударів по Керченському мосту, поромних переправ через Керченську протоку, а також по базах Чорноморського флоту РФ в Криму і Новоросійську.

"Таким чином, російські війська позбавлятимуться можливості бити ракетами по Україні і втратять логістичні можливості", – переконаний експерт.

"Питання часу": Селезньов назвав міста, які може втратити Україна через наступ РФ

неділя, 15 лютий 2026, 8:57

Понад рік російські війська ведуть виснажливі бойові дії на сході та південному сході України, намагаючись завершити окупацію трьох стратегічно важливих міст - Гуляйполя, Покровська та Мирнограда. Зараз ситуація в районі Покровська та Мирнограда на Дон...

На концерті Кобзона посилився аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 15 лютого

неділя, 15 лютий 2026, 8:28

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 15.02.26 орієнтовно склали: