
Російські окупанти продовжують наступальні дії в районах Бахмута й Авдіївки на Донеччині, а також уздовж Луганської та західної частини Донецької ліній фронту. У Бахмуті в межах міста загарбники досягли незначних успіхів, передають Патріоти України.
Як стверджує російська сторона, найманці приватної військової компанії "Вагнер" нібито зачистили територію Артемівського заводу з обробки металів (АЗОМ) на півночі населеного пункту. Цими даними поділився американський Інститут вивчення війни (ISW) у звіті за 26 березня.Аналітики додали, що, ймовірно, окупанти також здобули незначний успіх у районі Мар'їнки.
"Українська розвідка заявила, що сили групи "Вагнера" можуть прибути на Авдіївський напрямок", – йдеться у звіті.
На думку експертів ISW, російські наступальні операції, що досі тривають, є одним із показників того, що диктатор Володимир Путін , як і раніше, сподівається на перемогу в затяжній війні проти України.
Інститут вивчення війни назвав нинішні російські атаки "не просто безглуздими, а й шкідливими" для підготовки РФ до наступної фази цієї війни – українського контрнаступу.
Операції противника в районах Авдіївки та Бахмута не дадуть росіянам суттєвої оперативної переваги ні у разі захоплення міст, ні у разі обмеженого просування на флангах – тому що в них немає можливості використати такі успіхи.
Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...