
Російські війська, ймовірно, незабаром почнуть масштабніший і рішучіший наступ на міста українського Донбасу. Ціллю ворога можуть стати території вздовж лінії Слов'янськ - Сіверськ - Бахмут, передають Патріоти України.
Хоча поки немає вказівок на те, коли почнеться цей штурм або де саме він буде зосереджений. На це вказують аналітики американського Інституту вивчення війни (Institute for the Study of War, ISW).
Зазначається, що навіть під час оголошеної РФ нібито оперативної паузи окупанти не припиняли обмежені наземні атаки на виступі Слов'янська, Сіверська й Бахмута у Донецькій області.
Ворожі війська продовжували артилерійські, ракетні обстріли й авіаудари по всій цій лінії фронту. Однак вони не досягли успіху.
Також 14 липня російські сили атакували населені пункти на південний схід від Бахмута. У Генштабі ЗСУ наголосили, що українські війська відбили наступ противника на Вуглегірську ТЕЦ, а також Кодему й Вершину за 20 км на південний схід від міста.
Голова Донецької обласної адміністрації Павло Кириленко повідомив, що війська РФ обстріляли Бахмут із реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) і знову вдарили по Часовому Яру (на захід від Бахмута), ймовірно, у спробі порушити українську логістику на лінії Бахмут – Краматорськ – Слов'янськ.
У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...
Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...