
Російські війська, ймовірно, незабаром почнуть масштабніший і рішучіший наступ на міста українського Донбасу. Ціллю ворога можуть стати території вздовж лінії Слов'янськ - Сіверськ - Бахмут, передають Патріоти України.
Хоча поки немає вказівок на те, коли почнеться цей штурм або де саме він буде зосереджений. На це вказують аналітики американського Інституту вивчення війни (Institute for the Study of War, ISW).
Зазначається, що навіть під час оголошеної РФ нібито оперативної паузи окупанти не припиняли обмежені наземні атаки на виступі Слов'янська, Сіверська й Бахмута у Донецькій області.
Ворожі війська продовжували артилерійські, ракетні обстріли й авіаудари по всій цій лінії фронту. Однак вони не досягли успіху.
Також 14 липня російські сили атакували населені пункти на південний схід від Бахмута. У Генштабі ЗСУ наголосили, що українські війська відбили наступ противника на Вуглегірську ТЕЦ, а також Кодему й Вершину за 20 км на південний схід від міста.
Голова Донецької обласної адміністрації Павло Кириленко повідомив, що війська РФ обстріляли Бахмут із реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) і знову вдарили по Часовому Яру (на захід від Бахмута), ймовірно, у спробі порушити українську логістику на лінії Бахмут – Краматорськ – Слов'янськ.
Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...
Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...