
Російські війська, ймовірно, незабаром почнуть масштабніший і рішучіший наступ на міста українського Донбасу. Ціллю ворога можуть стати території вздовж лінії Слов'янськ - Сіверськ - Бахмут, передають Патріоти України.
Хоча поки немає вказівок на те, коли почнеться цей штурм або де саме він буде зосереджений. На це вказують аналітики американського Інституту вивчення війни (Institute for the Study of War, ISW).
Зазначається, що навіть під час оголошеної РФ нібито оперативної паузи окупанти не припиняли обмежені наземні атаки на виступі Слов'янська, Сіверська й Бахмута у Донецькій області.
Ворожі війська продовжували артилерійські, ракетні обстріли й авіаудари по всій цій лінії фронту. Однак вони не досягли успіху.
Також 14 липня російські сили атакували населені пункти на південний схід від Бахмута. У Генштабі ЗСУ наголосили, що українські війська відбили наступ противника на Вуглегірську ТЕЦ, а також Кодему й Вершину за 20 км на південний схід від міста.
Голова Донецької обласної адміністрації Павло Кириленко повідомив, що війська РФ обстріляли Бахмут із реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) і знову вдарили по Часовому Яру (на захід від Бахмута), ймовірно, у спробі порушити українську логістику на лінії Бахмут – Краматорськ – Слов'янськ.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...