Війська РФ можуть піти в наступ на північному сході від Харкова або з півдня Запоріжжя: Данілов оцінив загрози

Війська країни-агресора РФ мають на меті повне захоплення Донецької та Луганської областей. Однак вони можуть піти в атаку на Харківщині та Запоріжжі. ЗСУ готові до таких сценаріїв - наскільки окупантам вдасться добитися своїх цілей, залежить від дій українських військ. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки Олексій Данілов, передають Патріоти України.

Як повідомляє Reuters, чиновник розповів про те, що пріоритетом держави-окупанта є захоплення Донбасу. Однак атакувати загарбники можуть і на північному сході від Харкова або на південь від Запоріжжя.

За словами секретаря РНБО, сили оборони України готові до сценаріїв. Реалізація планів окупантів залежить від дій українських військ.

"Спроби наступу або на Харківському, або на Запорізькому напрямку, звичайно, будуть зроблені. Наскільки вони будуть успішними, залежатиме від нас", - підкреслив Олексій Данілов.Війська країни-агресора РФ мають на меті повне захоплення Донецької та Луганської областей. Однак вони можуть піти в атаку на Харківщині та Запоріжжі. ЗСУ готові до таких сценаріїв - наскільки окупантам вдасться добитися своїх цілей, залежить від дій українських військ. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки Олексій Данілов.

Як повідомляє Reuters, чиновник розповів про те, що пріоритетом держави-окупанта є захоплення Донбасу. Однак атакувати загарбники можуть і на північному сході від Харкова або на південь від Запоріжжя.

За словами секретаря РНБО, сили оборони України готові до сценаріїв. Реалізація планів окупантів залежить від дій українських військ. "Спроби наступу або на Харківському, або на Запорізькому напрямку, звичайно, будуть зроблені. Наскільки вони будуть успішними, залежатиме від нас", - підкреслив Олексій Данілов.

Однак припускають, що цифра неточна: В ООН повідомили, скільки цивільних загинуло в Україні від початку повномасштабної війни

вівторок, 26 вересень 2023, 23:17

Організація Об'єднаних Націй підтвердила загибель 9701 цивільного в Україні від початку повномасштабного вторгнення РФ. Про це йдеться у повідомленні управління Верховного комісара ООН з прав людини, передають Патріоти України. Від 24 лютого 2022 року ...

Чи варто радіти "подарунку"?: Болгарія передасть Україні непридатні для експлуатації ракети С-300

вівторок, 26 вересень 2023, 22:43

Комітет із питань оборони Національної асамблеї Болгарії підтримав рішення про надання Україні непридатних для експлуатації ракет для комплексів С-300. Про це повідомило Болгарське інформаційне агенство, передають Патріоти України. "Болгарія не має нео...