Війська РФ не забирали тіла своїх загиблих під час відступу з Лимана: У мережі показали відео

Під час відступу з Лимана окупанти залишили тіла своїх солдатів. Щонайменше 15 російських "двохсотих" виявили українські військові після зачистки міста, передають Патріоти України.

Наші захисники зняли на відео докази того, як "русскіє сваіх нє брасают", і передали проєкту "Донбас. Реалії".

Як видно з кадрів, деякі тіла знищених російських окупантів лежать просто на землі, а деякі складені на ноші. Ймовірно, планувалася евакуація, але українські військові застали загарбників зненацька, і вони, втікаючи, залишили своїх вбитих товаришів по службі.

Як розповідали місцеві мешканці, окупанти втікали з Лимана на всьому, на що натрапляли, використовували цивільний транспорт, навіть шкільні автобуси.


Міжнародний кримінальний суд відреагував на погрози Москви через ордер на арешт Путіна

четвер, 23 березень 2023, 6:05

Президія Асамблеї держав-учасниць Римського статуту заявила про непохитну підтримку рішення Міжнародного кримінального суду, у зв'язку з погрозами через виданий ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. "Президія висловлює жаль з приводу цих спро...

Кремлівський фюрер догрався: Блінкен закликав заарештувати Путіна й видати суду в Гаазі

четвер, 23 березень 2023, 5:53

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. . Про це Блінкен сказав у середу на сл...