
Російські окупанти обстріляли із реактивних систем залпового вогню "Смерч" портову інфраструктуру Миколаївщини. Про постраждалих та руйнування інформації немає. Про це йдеться у зведенні Оперативного командування "Південь" за 11 серпня. Обстановка на південних рубежах залишається напруженою, але контрольованою, передають Патріоти України.
"Скутий нашими діями щодо просування на суші, ворог авіаційними ударами тероризує звільнені населені пункти та наші позиції, продовжує обстріл реактивними системами залпового вогню та важкою артилерією населених пунктів у тилових районах", – сказано у зведенні. Нагадаємо, раніше під вогонь окупантів потрапив Нікополь. По місту стріляли з реактивних систем "Град" (пошкоджено 7 будівель, 2 школи, поранено 9, загинуло 3 цивільних).
В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...