
Російські окупанти обстріляли із реактивних систем залпового вогню "Смерч" портову інфраструктуру Миколаївщини. Про постраждалих та руйнування інформації немає. Про це йдеться у зведенні Оперативного командування "Південь" за 11 серпня. Обстановка на південних рубежах залишається напруженою, але контрольованою, передають Патріоти України.
"Скутий нашими діями щодо просування на суші, ворог авіаційними ударами тероризує звільнені населені пункти та наші позиції, продовжує обстріл реактивними системами залпового вогню та важкою артилерією населених пунктів у тилових районах", – сказано у зведенні. Нагадаємо, раніше під вогонь окупантів потрапив Нікополь. По місту стріляли з реактивних систем "Град" (пошкоджено 7 будівель, 2 школи, поранено 9, загинуло 3 цивільних).
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...