Війська РФ отримали наказ захопити Часів Яр до 9 травня, - Сирський

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявляє, що вище військове керівництво Росії поставило задачу своїм солдатам захопити Часів Яр на Донеччині до 9 травня. Про це Сирський повідомив у пості, опублікованому в соцмережах 14 квітня, передають Патріоти України.

Головком розповів, що упродовж двох днів «працював на дуже важливому та небезпечному напрямку» і поінформував про ситуацію на фронті. «Ворог зосереджує зусилля для прориву нашої оборони західніше Бахмута, виходу до каналу Сіверський Донець — Донбас, оволодінні населеним пунктом Часів Яр, створенні умов для подальшого просування до Краматорської агломерації», — каже Сирський.

Він зазначає, що планам ворога заважає героїчна оборона українських захисників, які стримують щоденні атаки ворога. «Використовуючи чисельну перевагу та різноманітні мотиваційні чинники, у тому числі і розстріли, окремі групи піхоти противника вийшли до мікрорайону Новий, але були знищені ударами FPV-камікадзе та вогнем артилерії», — розповів головком.

Утім, додає він, загроза залишається актуальною. «Вище російське воєнне керівництво поставило задачу своїм військам захопити Часів Яр до 9 травня», — заявляє Сирський.

Він повідомив, що для зміцнення української оборони на цьому напрямку були вжиті заходи щодо суттєвого посилення бригад боєприпасами, дронами та засобами РЕБ. «Головний висновок з дводенної роботи на фронті - необхідність підвищення якості підготовки, у тому числі морально-психологічної складової, нарощування чисельності високотехнологічних безпілотних систем різного призначення з підготовленими операторами, підвищення якості проведення асиметричних дій з метою зниження бойового потенціалу противника», — резюмував головнокомандувач.

Він зазначив, що продовжується проведення заходів для підвищення ефективності управління й вивільнення ресурсів для забезпечення бойових частин та підрозділів. «Головна задача цих заходів — нарощування боєздатності наших військ, збереження життя наших воїнів, зриву планів ворога, забезпечення підготовки резервів. Боротьба триває», — написав у пості Сирський.

Стрімко ростуть: Британська розвідка розкрила втрати російської армії в Україні за останні два місяці

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:15

Середньодобові втрати жителів Росії (убитими та пораненими) в Україні у травні та червні 2024 року збільшилися до максимумів від початку війни - 1262 та 1163 відповідно. Про це повідомила розвідка Міністерства оборони Британії, передають Патріоти Украї...

Дуже бояться "бавовни": Росія мінує гавань біля Новоросійського порту, через загрозу морських дронів (відео)

п’ятниця, 12 липень 2024, 19:55

Агент партизанського руху "Атеш" виявив чотири великі десантні кораблі, які мінують вхід до гавані біля Новоросійського морського порту в Краснодарському краї, передають Патріоти України. За словами партизана, кораблі проводять мінування входу в гавань...