Війська РФ перейшли в оборону по всій ділянці фронту від Херсона до Харкова, - Арестович

Російські окупаційні війська вичерпали свій наступальний потенціал і перейшли до оборони на всіх ділянках лінії фронту. Єдине місце, де рашисти не переходять в оборону – Ізюмський та Луганський напрямки.Про це в ефірі російського опозиційного журналіста розповів радник голови Офісу президента Олексій Арестович. Він представив глядачам карту розташування військ противника, оформлену західними незалежними ЗМІ, передають Патріоти України.

"Територія північних регіонів України, за яку велися бої, цілком перебуває під повним контролем наших солдатів. Основне зосередження окупантів припадає на східні регіони, оскільки на решту амбіцій Кремля у них просто не вистачає резервів", - зазначив він.

Арестович наголосив, що зараз армія загарбників змушена перейти в позицію оборони, адже їхній наступальний потенціал вичерпаний. Росіяни шукають "затишні" місця для дислокації, ховаються на пагорбах та рівнинах, єдине, на що розраховує їхній генералітет – Ізюмський та Луганський напрями.

"За 83 дні ми переконалися, що російське командування не вміє імпровізувати. Вони сьогодні розчарувалися і почали хоробро наступати на Ізюмському напрямку на Слов'янськ. А коли вони запитали свого начальства про загрозу праворуч, їх просто заспокоїли тим, що командир знає, що робить" – зазначив регулярний гість ефіру Фейгіна.

Вдало "приземлись"? У Якутії зник вертоліт зі співробітниками ФСБ

п’ятниця, 19 липень 2024, 11:28

В Якутії РФ ведуть пошуки вертольота Robinson R44II, який зник після спрацьовування аварійного маяка в Алданському районі, передають Патріоти України. Деталі: За даними видання, про інцидент повідомили у Східно-Сибірській транспортній прокуратурі РФ. П...

Зеленський заявив, що Україна може погодитися на дипломатичне врегулювання війни

п’ятниця, 19 липень 2024, 10:56

Здійснюючи тиск на Росію, можна погодитися на дипломатичне врегулювання війни в Україні –-не завжди території відвойовуються силою, передають Патріоти України з посиланням на інтерв’ю BBC президента України Володимира Зеленського. Він сказав, що весь ...