Війська РФ перейшли в оборону по всій ділянці фронту від Херсона до Харкова, - Арестович

Російські окупаційні війська вичерпали свій наступальний потенціал і перейшли до оборони на всіх ділянках лінії фронту. Єдине місце, де рашисти не переходять в оборону – Ізюмський та Луганський напрямки.Про це в ефірі російського опозиційного журналіста розповів радник голови Офісу президента Олексій Арестович. Він представив глядачам карту розташування військ противника, оформлену західними незалежними ЗМІ, передають Патріоти України.

"Територія північних регіонів України, за яку велися бої, цілком перебуває під повним контролем наших солдатів. Основне зосередження окупантів припадає на східні регіони, оскільки на решту амбіцій Кремля у них просто не вистачає резервів", - зазначив він.

Арестович наголосив, що зараз армія загарбників змушена перейти в позицію оборони, адже їхній наступальний потенціал вичерпаний. Росіяни шукають "затишні" місця для дислокації, ховаються на пагорбах та рівнинах, єдине, на що розраховує їхній генералітет – Ізюмський та Луганський напрями.

"За 83 дні ми переконалися, що російське командування не вміє імпровізувати. Вони сьогодні розчарувалися і почали хоробро наступати на Ізюмському напрямку на Слов'янськ. А коли вони запитали свого начальства про загрозу праворуч, їх просто заспокоїли тим, що командир знає, що робить" – зазначив регулярний гість ефіру Фейгіна.

Лукашенко віддає військову техніку та боєприпаси Путіну, наступ з Білорусі відкладається, - військовий експерт

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:44

Лукашенко віддає військову техніку та боєприпаси Росії, що ще більше знижує ймовірність наступу з Білорусі. Про це 18 серпня в ефірі "FreeДом" заявив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України. "Що стосується білоруської армії, то загр...

Путіну немає місця за столом G20, поки йде війна в Україні, - кандидат у прем'єри Британії

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:23

Глави країн G20 мають не допустити Путіна на свої зустрічі в рамках майбутнього саміту. Президенту РФ немає місця на переговорах, поки йде війна в Україні. Як передає портал Reuters, такі заяви зробив один з кандидатів на посаду прем'єр-міністра Велико...