Війська РФ побудували міст до Ізюму і мають намір наступати на Слов'янськ та Сіверськ, - ISW

Війська Росії продовжують наступ на Донбас на декількох напрямках. Вони побудували новий міст уздовж своїх ліній зв'язку до Ізюму Харківської область, що вказує на наміри здійснити прорив на Слов'янськ та Сіверськ. Триває штурм населених пунктів на північний захід і південний схід від Ізюма. Про це повідомляє Інститут вивчення війни, передають Патріоти України.

Згідно з висновками американських фахівців ISW, російська окупаційна армія спорудила новий міст уздовж своїх наземних ліній зв'язку до Ізюму Харківської області. Обстановка може вказувати на їхні плани щодо посилення наступальних операцій на Слов'янськ та Сіверськ. При цьому окупанти продовжили штурм населених пунктів на північний захід і південний схід від Ізюма.

Геолокаційні кадри можуть свідчити про те, що російські та чеченські військові підрозділи також контролюють залізничну станцію в Комишувасі. Швидше за все, вони спробують встановити з'єднання з силами, які атакують Оріхів.

Також аналітики вказують на ведення росіянами наземних наступів в районі Сєвєродонецька. Українські військові, як і раніше, контролюють промисловий район міста.

Ймовірно, окупанти знову намагаються перерізати трасу Т1303 гірсько-Лисичанськ і запустили невдалий штурм населених пунктів уздовж траси Т1302 Бахмут-Лисичанськ. Українські військові, схоже, знову почали контрнаступ на північному заході від Херсона (в Киселівці), на південь від локації, де проводилися попередні операції. Окупаційні чиновники РФ у захопленому Мелітополі видали першу партію російських паспортів.

Намагаються робити якісь висновки?: РФ припинила використовувати одну з концепцій своєї воєнної доктрини - британська розвідка

вівторок, 29 листопад 2022, 11:59

За останні три місяці російські війська в Україні переважно припинили розгортання у вигляді батальйонних тактичних груп (БТГ), інформують Патріоти України. Концепція БТГ відігравала важливу роль у російській воєнній доктрині протягом останніх десяти ро...

"Росіяни стали краще боротися": Президент Сербії відзначився скандальною заявою про війну в Україні

вівторок, 29 листопад 2022, 11:44

Президент Сербії Олександр Вучич прокоментував війну між Україною і Росією і заявив, що "конфлікт закінчиться не скоро", повідомляють Патріоти України. "Я не розумію, що говорять експерти, всі використовують все, що можуть: Путін використовує те, що у ...