ЗСУ успішно стримують операції РФ і не дають ворогу оточити свої позицій, але є ризик втратити два міста, - Інститут вивчення війни

Збройні сили України успішно стримують операції армії РФ щодо оточення позицій у Луганській області, а також лобові атаки ворога в Сєвєродонецьку за рахунок обережних та ефективних локальних контратак і оборони західного берега річки Сіверський Донець, передають Патріоти України.

Хоча окупанти ще можуть захопити це місто та Лисичанськ, їхній прогрес у прямих штурмах залишається повільним, а українська оборона на сході – ефективною. На це вказують експерти Інституту вивчення війни.

Раніше голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай не погодився з прогнозом Міноборони Великої Британії від 3 червня про те, що війська РФ захоплять 10% території області, яка залишилися, протягом наступних двох тижнів. За його словами, українські сили мають достатньо підкріплень і техніки для проведення подальших контратак та захисту своїх позицій.

Чергова "бавовна" у Бєлгородській області: Місцеві жителі показали відео вибухів

неділя, 5 лютий 2023, 15:52

У Бєлгородській області РФ – чергова "бавовна". Про це сьогодні, 5 лютого, повідомляють місцеві Телеграм-канали, передають Патріоти України. У повідомленнях йдеться, що після вибуху спрацювали сигналізації автівок. Наразі влада не коментує інцидент. На...