
У ніч проти 1 серпня російська окупаційна армія здійснила черговий обстріл Дніпропетровської області. Під ворожим вогнем опинилися два райони – Нікопольський та Криворізький, передають Патріоти України.
Внаслідок обстрілу серед мирних жителів є поранені. Про це в Telegram повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.
За його словами, тільки по Марганцю та Червоногригорівській громаді російські воєнні злочинці випустили понад 60 снарядів із реактивних систем залпового вогню "Град". Російська армія навмисно цілила по житлових кварталах – по людях, які спали.
Внаслідок обстрілу поранення дістали дві жінки, одну з них госпіталізували у важкому стані. У Марганці пошкоджено вісім приватних будинків. В одному з них спали шестеро дітей. На щастя, ніхто з них не постраждав.
Також у Марганці ворожі снаряди влучили по кафе та швейному виробництву, а частина міста залишилася без електрики.
Крім того, у Червоногригорівській громаді пошкоджено три десятки приватних будинків та авто місцевих жителів. Снаряди також влучили по лінії електропередач. Декілька вулиць Червоногригорівки без електрики.
У Криворізькому районі російські окупанти вдарили зі ствольної артилерії по Зеленодольській громаді. На щастя, обійшлося без жертв та руйнувань.
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...
Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...