Війська РФ відкинуто на 20 км від Харкова, - командир батальйону спецпідрозділу "Kraken"

Українські захисники відкинули російських фашистів від Харкова на 20 кілометрів. Тепер до міста вже не дістають артилерійські обстріли окупантів. Про це розповів командир батальйону спецпідрозділу "Kraken" Костянтин Немічов в ефірі "5 каналу". Зона відповідальності його батальйону - північ від Харкова, передають Патріоти України.

"Наш підрозділ розчищав Руську Лозову, Питомник і зараз ми плануємо рухатися далі. Є розуміння, як це робити. І РФ буде зазнавати дуже великих втрат, якщо зараз не складе зброю і не здасться в полон", – сказал Немічов. За його словами, зараз Харків ворог вже не обстрілює і в місті потрохи відновлюється життя.

"Від самого міста Харків ми відкинули російські війська на 20 км. Тобто це вже безпечна ділянка для того, щоб саме місто не обстрілювалось. В нас є такий район Салтівка, який постійно обстрілювали, він дуже знищений. Зараз туди вже не прилітає. Там проводять розмінування. Тобто ми зробили все, щоб у Харкові розпочалось життя", – розповів комбат.

Немічов також додав, що українські захисники попри те, що ворог окопався, планують відкинути його за кордон з Росією. Після цього перейдуть на інші напрямки регіону і робитимуть "багато сюрпризів окупантам".

"В нас зона відповідальності – це північ від Харкова, де ми зараз просуваємось до кордонів Росії. Ворог окопався, але ми проводимо необхідну роботу, щоб дійти до кордону. Потім будемо переходити на інші напрямки – це стосується Ізюму та інших напрямків регіону. Вже є інформація, розвідка працює, де в них там є шляхи постачання. Будемо готувати багато сюрпризів окупантам", – сказав комбат.

Ще до рішення про заборону: У Данії й Фінляндії знайшли спосіб, як обмежити видачу туристичних віз росіянам

субота, 13 серпень 2022, 18:43

Фінляндія та Данія хочуть скоротити кількість віз, які видаються для громадян РФ, через розв'язану Кремлем війну проти України. За словами фінляндського міністра закордонних справ Пеккі Хаавісто, країна вже знайшла юридичний спосіб зробити це, інформую...

"Сбывается вековая мечта российского народа – он таки будет жить в осаждённой крепости", - історик Климовський

субота, 13 серпень 2022, 18:15

"Сбывается вековая мечта многонационального русского или российского народа – он таки будет жить в осаждённой крепости. Но как иногда бывает, мечта при её исполнении выглядит не столь привлекательно, как в период мечтания. Вопреки утверждению советской...