Війська РФ втратили контроль над Лиманом: У розвідці Британії розповіли про наслідки для окупантів

У суботу, 1 жовтня, стало відомо про звільнення Лиману в Донецькій області. В оперативному значенні місто важливе, бо контролює ключову дорогу, що перетинає річку Сіверський Донець. Саме за нею Росія намагається зміцнити свою оборону. Про це повідомили у розвідці Великої Британії, передають Патріоти України.

Зазначається, що виведення військ агресорки Росії призвело до нової хвилі публічної критики російського військового керівництва з боку високопосадовців.

"Відхід Росії з Лимана також є серйозною політичною невдачею з огляду на те, що місто розташоване у Донецькій області. Це той регіон, який Росія нібито прагнула "звільнити" і намагається незаконно анексувати", - наголошують британські розвідники.

Щобільше - подальші втрати території, які Москва незаконно окупувала, ймовірно призведуть до посилення цієї громадської критики та посилення тиску на найвище командування.

До слова, у розвідці Британії повідомили, що Лиман захищали неукомплектовані підрозділи Західного та Центрального військових округів Росії, а також контингентів добровільно мобілізованих резервістів. "Сили, ймовірно, зазнали значних втрат, коли відійшли єдиною дорогою з міста, яка все ще була в руках росіян", - йдеться у звіті.

"Кілька днів": У ЗСУ зробили прогноз щодо підготовки нового обстрілу України

четвер, 8 грудень 2022, 0:38

Для підготовки нового масованого ракетного обстрілу українських міст російським окупаційним військам потрібно менше тижня. Про це розповів речник Командування повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі Українського радіо", передають Патріоти України. "У буд...

Без електрики, води та опалення: Кличко заговорив про сценарій "апокаліпсису" в Києві

четвер, 8 грудень 2022, 0:28

У разі продовження нанесення РФ ударів по українській інфраструктурі у Києві не виключений сценарій "апокаліпсису", заявив мер Віталій Кличко, передають Патріоти України. За його словами, жителям Києва немає необхідності евакуюватися зараз, але вони по...