Війська РФ видихаються: ЗСУ наразі не можуть наступати, але характер війни зміниться, - Жданов

Окупаційні війська Росії перекидають свої військові підрозділи назад на Запорізький напрямок з метою стримування успішних контратак ЗСУ та недопущення просування їх у бік Мелітополя, передають Патріоти України.

Характер війни змінюється, вона стає все більш позиційною. Загарбники не можуть перекинути свої резерви на територію України і поступово видихаються. Сили оборони України поки що не можуть перейти до контрнаступу через те, що потрібну кількість зброї наразі не отримано. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов.

Як повідомляє ТСН, він розповів про те, що ситуація на фронті змінюється – тепер українські війська ганяють окупантів. Росіяни змушені перекидати свої сили назад на Запорізький напрямок, щоб утримати ЗСУ від просування до Мелітополя.

"Якщо минулого тижня ми говорили про те, що вони зняли частину сил із Запорізького напрямку, і ми бачимо, що ті ж танки Т-62М з'явилися в районі Попасної та Сєвєродонецька, то тепер вони змушені повертати туди частину військ для того, щоб утримати позиції і не допустити подальшого просування ЗСУ в бік того ж Мелітополя", - зазначив Жданов.

За його словами, характер бойових дій все більше зміщується в бік позиційної боротьби. Загарбники змушені проводити перегрупування військ і не можуть перекинути резерви з РФ на територію України.

Ситуація складається таким чином: українські війська поки що не можуть наступати, бо ще не отримали необхідну кількість озброєнь, а окупанти потроху видихаються – їхні запаси поступово вичерпуються.

"Ми ще не можемо наступати, тому що не отримали необхідної кількості зброї, а вони вже не можуть наступати, тому що їх запаси теж закінчуються. І вони вже потроху видихаються", - підкреслив Олег Жданов.

Стовп вогню видно за десятки кілометрів: У Росії стався вибух на газопроводі (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:15

У Свердловській області Росії стався вибух на газопроводі Ямбург-Єлець 29 березня в селищі Пелим. Про це повідомляють російські пабліки та засоби масової пропаганди, передають Патріоти України. У Мережі з’явилися відео з місця інциденту, на яких видно ...

Втрати РФ та України на війні: У Міноборони назвали співвідношення загиблих воїнів ЗСУ та окупантів

середа, 29 березень 2023, 21:28

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр розповіла, що співвідношення втрат ЗСУ та окупантів на сході України становить 1:10. Про це вона написала на своєму телеграм-каналі, передають Патріоти України. Ганна Маляр наголосила, що на жаль, в ЗСУ також є в...