
Росія ввечері у неділю, 11 вересня, атакувала українські електромережі. Агресор застосував 11 крилатих ракет для ураження об'єктів критичної інфраструктури у північно-східних областях. Проте 9 із них вдалося збити захисникам України. Про це повідомили у Повітряному командуванні "Схід", передають Патріоти України.
"Противником ввечері неділі нанесено ракетний удар по зоні відповідальності з’єднання. Загалом ворогом застосовано 11 крилатих ракет. Підрозділами повітряного командування "Схід" збито 7 крилатих ракет на Дніпропетровщині. З них 5 - Х-101, 2 - Калібр. Ще дві ракети знищено підрозділами Повітряних Сил на Полтавщині", – сказано у зведенні.
В "Укренерго" підтвердили, що РФ вдарила по об'єктах магістральних електромереж у північно-східному регіоні. Пожежі, які почалися внаслідок обстрілу, ліквідують підрозділи ДСНС.
"Споживачі в районах, де зникло енергопостачання, за можливості переводяться на живлення від резервних ліній електропередачі. Ремонтні підрозділи НЕК "Укренерго" розпочнуть аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених магістральних об’єктах щойно буде ліквідовано пожежі", – написано в повідомленні.
Зазначається, що всі ремонти виконуватимуться в найкоротші терміни, щоб якомога раніше відновити надійність енергопостачання споживачів, які постраждали від обстрілу районів.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...