Війська РФ вивозять із Білорусі боєприпаси 122 калібру: У МВС пояснили, що це означає

Російські військові почали вивозити з території Білорусі боєприпаси 122 калібру – ймовірно, щоб задіяти їх проти України. Це може свідчити про проблеми з логістикою й доставкою снарядів для окупантів.Про це в ефірі "24 каналу" розповів радник голови МВС Віктор Андрусів, передають Патріоти України.

Він зазначив, що калібр 122 мм є одним із найпоширеніших у радянських гарматах Д-30."У них [росіян] теж є відчуття кризи цього калібру, тому вони вивозять їх із Білорусі", – сказав Андрусів.

Водночас у РБ це теж одні з "найбільш ходових" артустановок. Тому, припустив представник Міністерства внутрішніх справ, білоруські війська не збираються йти в наступ проти України. Він заявив, що за оперативною оцінкою те, що "назбирали" ЗС Білорусі на кордоні (як і постійне переміщення їхньої військової техніки) "не виглядає на те, що це сили, якими можна вторгнутися".

Проте Андрусів зазначив, що наш противник часто приймає безглузді рішення. "Ми повинні завжди залишати той фактор, що вони можуть, так би мовити, утнути якусь маячню. Вторгнення з Білорусі – я прямо це заявляю – це була б для них чергова оперативна катастрофа", – сказав радник міністра.

Він підсумував, що у МВС України на цьому етапі розцінюють загрозу наступу з Республіки Білорусь як дуже низьку. "Ми вважаємо, що мета цього всього – є виключно таке ось маневрування, з метою розтягувати наші сили, якось нас дестабілізувати", – заявив Андрусів.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 26 вересня

вівторок, 26 вересень 2023, 8:19

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону та наступальні дії. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 26.09.24 орієнтовно становлять:

Готові в пекло, аби забратись з "Острову Свободи": РФ успішно вербує кубинців на війну проти України – Politico

вівторок, 26 вересень 2023, 8:14

Люмпінізоване братами Кастро населення не уявляє, що чекає на кривавих заробітчан в українських степах за щедрість "рускіх братьєв". Так, видання наводить приклад 19-річного Сезара – бармена з Гавани, який ледь зводить кінці з кінцями і вже мав невдалу...