
Російські військові почали вивозити з території Білорусі боєприпаси 122 калібру – ймовірно, щоб задіяти їх проти України. Це може свідчити про проблеми з логістикою й доставкою снарядів для окупантів.Про це в ефірі "24 каналу" розповів радник голови МВС Віктор Андрусів, передають Патріоти України.
Він зазначив, що калібр 122 мм є одним із найпоширеніших у радянських гарматах Д-30."У них [росіян] теж є відчуття кризи цього калібру, тому вони вивозять їх із Білорусі", – сказав Андрусів.
Водночас у РБ це теж одні з "найбільш ходових" артустановок. Тому, припустив представник Міністерства внутрішніх справ, білоруські війська не збираються йти в наступ проти України. Він заявив, що за оперативною оцінкою те, що "назбирали" ЗС Білорусі на кордоні (як і постійне переміщення їхньої військової техніки) "не виглядає на те, що це сили, якими можна вторгнутися".
Проте Андрусів зазначив, що наш противник часто приймає безглузді рішення. "Ми повинні завжди залишати той фактор, що вони можуть, так би мовити, утнути якусь маячню. Вторгнення з Білорусі – я прямо це заявляю – це була б для них чергова оперативна катастрофа", – сказав радник міністра.
Він підсумував, що у МВС України на цьому етапі розцінюють загрозу наступу з Республіки Білорусь як дуже низьку. "Ми вважаємо, що мета цього всього – є виключно таке ось маневрування, з метою розтягувати наші сили, якось нас дестабілізувати", – заявив Андрусів.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...