
Російські окупаційні війська вкотре за три останніх дні завдали ракетного удару по Кривому Рогу. Вибухи у місті пролунали близько 13:00 16 вересня. Обстріл підтвердив голова військово-цивільної адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул. Він закликав усіх залишатися в укриттях, передають Патріоти України.
У мережі повідомили, що, ймовірно, окупанти знову цілилися у дамбу. На місці вибухів здійнявся дим. У місті є прильоти. Глава Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко повідомив офіційну інформацію про обстріл.
"Росіяни направили свої ракети по критичній інфраструктурі. Серйозні руйнування гідротехнічних споруд. Рятувальники та аварійні служби вже ліквідують наслідки прильотів. Роблять все, щоб запобігти техногенній катастрофі. Черговий ракетний терор..." – написав він.

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали:
Російські війська посилили тиск на Слов’янськ і Краматорськ, які залишаються найбільшими укріпленими містами Донецької області під контролем України. На тлі активізації бойових дій тисячі місцевих жителів вирішили залишити свої домівки та переїхати у б...