
Російські окупанти намагаються відновити втрачені позиції у Миколаївській області. Проте під час наступу ворог нарвався на відповідь українських захисників і відступив. Підрозділи противника зазнали значних втрат. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ на ранок 5 червня, передають Патріоти України.
Військові наголошують, що на Миколаївському напрямку війська РФ розгорнули до двох реактивних та двох батарей ствольної артилерії. Також загарбники намагалися поновити своє втрачене положення на напрямку Сухого Ставка й Лозового. Саме там вони зазнали значних втрат і відійшли.
Відмінусували ЗСУ окупантів і на Донецькому та Луганському напрямках, відбивши напередодні п’ять атак. Під час боїв захисники знищили три російські танки, чотири артилерійські системи, 11 бойових броньованих машин, 26 одиниць автомобільної техніки.
Олександр Лукашенко здійснив неанонсований візит до Росії, де зустрівся з Володимиром Путіним у його резиденції на Валдаї. Зустріч відбулася наступного дня після заяви білоруського лідера про небажання втягувати Білорусь у війну проти України, передают...
Аналітики вважають, що ступень прокремлівської резистенції одіозного лідера Словаччини в силу геополітичних та економічних чинників на порядок менший ніж у відставного наразі Орбана... Попереду черговий торг, де Фіцо спробує знов продати себе подороже