
Російські окупанти намагаються відновити втрачені позиції у Миколаївській області. Проте під час наступу ворог нарвався на відповідь українських захисників і відступив. Підрозділи противника зазнали значних втрат. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ на ранок 5 червня, передають Патріоти України.
Військові наголошують, що на Миколаївському напрямку війська РФ розгорнули до двох реактивних та двох батарей ствольної артилерії. Також загарбники намагалися поновити своє втрачене положення на напрямку Сухого Ставка й Лозового. Саме там вони зазнали значних втрат і відійшли.
Відмінусували ЗСУ окупантів і на Донецькому та Луганському напрямках, відбивши напередодні п’ять атак. Під час боїв захисники знищили три російські танки, чотири артилерійські системи, 11 бойових броньованих машин, 26 одиниць автомобільної техніки.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...