"Військові до останнього сподівались, що РФ піде в наступ тільки через Донбас", - генерал

Військові до останнього сподівалися, що Росія розпочне свої активні бойові дії з тимчасово окупованої території Донбасу. Сили ООС були готові до нападу ворога. ЗСУ також були готові до того, що активні бойові дії розпочнуться і на північному напрямку. Про це заявив бригадний генерал Дмитро Красильников, командир ОТУ "Північ", якого цитує Генштаб, передають Патріоти України.

"Ми все ж таки думали і, можна сказати, сподівалися, що противник розпочне свої активні бойові дії з окупованої території частини Луганської і Донецької областей. Знову ж таки – маскуючись під підрозділи незаконних збройних формувань "Л/ДНР" основною частиною прикомандированих, добровольців, найманців, і трошки розбавляючи регулярними своїми військами можливо при підтримці РСЗВ дальньої дії та авіації. Можливо.До кінця ми вірили, що наш ворог до широкомасштабної агресії по всіх фронтах, всіх лініях не зайде. Ми сподівалися на краще, але готувалися до найгіршого”, - сказав він.

Красильников запевняє, що перехід до активних бойових дій не був для ОТУ "Північ" несподіваним. Військові, за його словами, "перебували в тонусі", частини і підрозділи - на бойових позиціях, артилерія була в районах очікування.

У Польщі зробили заяву щодо вступу України до ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:54

Для України буде проблематично у короткостроковій перспективі увійти до ЄС без підтримки країн регіону, зокрема Польщі. Про це заявив у п’ятницю міністр з європейських питань в уряді Польщі Шимон Шинковський вель Сенк, передають Патріоти України із пос...

Голова Полтавської ОВА визнав, що його дружина є бізнес-партнеркою співвласника популярного Телеграм-каналу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:15

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін підтвердив, що його дружина Олександра Луніна є бізнес-партнеркою співвласника каналу "Труха". Про це говорили і журналісти, які стверджували, що бізнесмен Володимир Литвин є ймовірним власником мережі Telegram-ка...