"Військові до останнього сподівались, що РФ піде в наступ тільки через Донбас", - генерал

Військові до останнього сподівалися, що Росія розпочне свої активні бойові дії з тимчасово окупованої території Донбасу. Сили ООС були готові до нападу ворога. ЗСУ також були готові до того, що активні бойові дії розпочнуться і на північному напрямку. Про це заявив бригадний генерал Дмитро Красильников, командир ОТУ "Північ", якого цитує Генштаб, передають Патріоти України.

"Ми все ж таки думали і, можна сказати, сподівалися, що противник розпочне свої активні бойові дії з окупованої території частини Луганської і Донецької областей. Знову ж таки – маскуючись під підрозділи незаконних збройних формувань "Л/ДНР" основною частиною прикомандированих, добровольців, найманців, і трошки розбавляючи регулярними своїми військами можливо при підтримці РСЗВ дальньої дії та авіації. Можливо.До кінця ми вірили, що наш ворог до широкомасштабної агресії по всіх фронтах, всіх лініях не зайде. Ми сподівалися на краще, але готувалися до найгіршого”, - сказав він.

Красильников запевняє, що перехід до активних бойових дій не був для ОТУ "Північ" несподіваним. Військові, за його словами, "перебували в тонусі", частини і підрозділи - на бойових позиціях, артилерія була в районах очікування.

Понад 6 тис. файлів компанії: Українська "IT-армія" отримала доступ до архівів "Газпрому"

неділя, 29 січень 2023, 22:00

Українська "IT-армія" отримала доступ до інформації російської групи компаній ТОВ "Газпром" щодо випробування та впровадження автоматизованих систем на одному з найбільших газових родовищ Російської Федерації, інформують Патріоти України. Як повідомляє...

Повістки приносять комунальники та залишають у дверях військові: Адвокат пояснив, чи це законно

неділя, 29 січень 2023, 21:30

У соціальних мережах обговорюють відео, на якому люди у військовій формі прикріпляють повістку прямо на вхідні двері квартири. Після цього вони фотографують її на телефон і йдуть. Сайт ТСН.ua з’ясовував наскільки правомірні такі дії співробітників цен...