Військові РФ зґвалтували у Бєлгороді трьох неповнолітніх: Окупант розповів матері, чому командування відмовило у ротації (аудіо)

Російський військовий, перебуваючи на Харківщині, розповів про відмову командування у їхній ротації. Причиною стало те, що окупанти на заміну зґвалтували трьох неповнолітніх дівчат у Бєлгороді (РФ). Сам загарбник у розмові з матір’ю зізнався, що погодився поїхати на війну через гроші, а нині шукає шляхи втекти з України. Аудіоперехоплення опублікувало на YouTube Головне управління розвідки Міноборони, передають Патріоти України.

"Навіть командир мій на звільнення написав. Усі на відмову. 30 осіб. Навіть сам підполковник написав", – заявив окупант, переконуючи матір, що через це до в’язниці його не відправлять.

Росіянка у відповідь зазначила, що в них "усі по адвокатах бігають" через подібні відмови чоловіків воювати. Вона висловила сумнів, що її сину підпишуть відповідний рапорт. "Та за нами вже два дні бігають, ж*пи лижуть. Кажуть, ось давайте ми вас на 10 днів у відпустку відправимо. А я сказав, якщо ви мене у відпустку відпустите, то я не приїду назад", – висловився окупант.

Він погодився зі словами матері, що в Бєлгороді "сидить 500 осіб" – військових, які мали б їх замінити на зайнятих позиціях в Україні. Проте додав, що тих не пускають, бо деяких із них звинувачують у зґвалтуванні неповнолітніх росіянок. "Люди в Бєлгороді зґвалтували трьох дівчат – 14, 15 і 17 років. Через це вони не відправляють більше, тому що ті людей ґвалтують", – заявив російський військовий.

Жінка хоч і здивувалася, назвавши це "жахом", але тут же вирішила наголосити мовляв, чоловіків у РФ "насильно" змушують підписувати контракти й іти воювати. Син же заперечив, наголосивши, що не може такого бути. "Мамо, вони можуть гроші запропонувати, а ті де*іли погодитися, як ми погодилися за гроші їхати", – розповів правду окупант.

"На*уй ми сюди полізли, командування кінчене": Окупант зізнався, шо сподівається якнайшвидше втекти з війни (аудіо)

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:30

Головне управління розвідки України опублікувало розмову російського солдата, де він емоційно скаржиться на проблеми на війні. Він також сподівається швидше втекти додому, передають Патріоти України. Він також просить свою співрозмовницю запам'ятати на...

Російський атомний підводний човен з суперторпедами "Посейдон" "зник із бази", - ЗМІ

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:28

Російський атомний підводний човен К-329 "Білгород" із шістьма торпедами "Посейдон" на борту "зник з бази". Про це повідомляє розвідка НАТО у своєму звіті, передає la Repubblica, передають Патріоти України. Хвиля цунамі може знищити такі мегаполіси, як...