​Військові "скриплять зубами": Офіс Президента Зеленського наказав зняти державні прапори в Станиці Луганській, - Арестович​

На рівні вищого керівництва держави вирішили порадувати Путіна, зробивши крок на зустріч ще в одному питанні. Стратеги Зеленського наказали прибрати символ суверенної приналежності форпосту України на Сході. За це місто загинули десятки бійців України

Звістка про те, що над стратегічним пунктом на Луганщини зникли жовто-блакитні прапори не на жарт схвилювала громадськість. Однак ганебний факт швидко витіснила з мільйонів голів радісна звістка про звільнення українських бранців, зазначають Патріоти України. Однак військовий аналітик Олексій Арестович не міг залишити тривожну звістку без уваги, колишній офіцер-розвідник виявив та оприлюднив дуже неприємні речі. Далі мовою оригіналу.

"- На фоне возвращения пленных потерялась одна маленькая, но принципиальная подробность:

- на наших позициях в районе Станицы Луганской сняли украинские государственные флаги, «чтобы не раздражать ту сторону».
Военные говорят - по прямому распоряжению ОП.
Знаете, как человек становится взяточником?
Он берет сто гривен и говорит:
- это в первый и последний раз.
Потом он берет ещё, и то же в последний раз.
Потом ещё. И еще, и уже не может остановиться.
Отказ от сопротивления на войне - это, как учил нас Черчилль, всегда дорога к позору.
Но сначала все выглядит маленькой, разумной уступкой.
Первый и последний раз.
Снятие флагов, которые ставили, оплачивая установку десятками жизней, это не то, чтобы уж совсем позор.
Но это уже - дорога позора.
Россияне - имперцы.
Они умеют планировать и добиваться своего.
Они понимают значение символов.
Они рассчитали все так, что даже самолёт с их пленными сел раньше, чем наш в Борисполе.
Мы хуторяне. Мы не умеем. Не умеем, потому, что не придаём значения.
Однако, можно быть хуторянином и двигаться к совершенствованию.
А можно двигаться к закреплению хуторянства.
Знаете, как страна финляндизируется и становится «Малороссией»?
Она снимает флаги и говорит:
- Это мудрая, дальновидная уступка. В первый и последний раз."

Якщо викладене Арестовичем правда, залишається питання, хто саме прийняв ганебне рішення? Чи обмежилося все рівнем панів Богдана-Данилюка? Чи розпорядження надійшло за вказівкою президента Зеленського.

Щоб було кому воювати: У РФ запровадять обов'язковий курс із безпілотників для студентів, - ЦПД

понеділок, 22 червень 2026, 16:50

Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...

Захід ДРГ у Костянтинівку не означає контроль: У ЗСУ розкрили, що відбувається в місті

понеділок, 22 червень 2026, 16:26

Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...