
Триває мобілізація в Україні, і в Києві є "острівець виживання" - житловий комплекс у заможному районі Києва, який не відвідують військові. Ухилянтів легше зловити у більш бідних районах, розповів 36-річний ІТ-менеджер Олександр, який спеціально переїхав у той ЖК. Про це повідомляє The Guardian, передають Патріоти України.
"…Олександр каже, що рідко виходить на вулицю. Він уникав громадського транспорту, пересувався лише на автомобілі. Він переїхав до заможного району Києва", - пише газета.
За словами айтівця, деякі з власників квартир у його будинку були депутатами. "Військові тут не бувають. Наш комплекс - це острівець виживання. Бути бідним в Україні - бути мертвим", - розповіла дружина Олександра Настя.
Вона поділилася, що переживає за чоловіка і страждає від панічних атак. "Ми одружені 12 років. Ми єдиний організм. Якщо він помре, я теж помру. Можливо, я вб’ю себе", - додала співбесідниця. Журналісти зазначили, що подружжя платило податки і навіть купило протез для воїна, який втратив ногу.
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...