
Зараз стоїть задача завдати якнайбільше втрат ворогу - в техніці та живій силі, зазначив радник керівника ОП. Зараз стрічки новин часто заповнені страшними наступами противника. Але це зовсім не ті наступи, що лякали ще місяць чи два назад. Українська армія стабілізувала фронт, та виходячи з можливостей, нищить ворога. Про це заявив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович, передають Патріоти України.
"Кількість заяв про реальну передачу нам зброї збільшує ці можливості у найближчий час. Навіть коли наші війська тактично відступають, це не означає зради, чи програшу", - зазначив він. За словами Арестовича, зараз стоїть задача завдати якнайбільше втрат ворогу. В техніці та живій силі. "А це здійснюється і під час наступальних дій, і під час оборони, і коли ми залишаємо позиції. Наші військові виснажують противника, збиваючи його наступ", - пояснив радник керівника ОП.
Сили оборони України вночі 25 червня уразили три мости на окупованих територіях, через які росіяни перекидали війська та підвозили боєприпаси, а також інші об'єкти, які використовували окупанти, передають Патріоти України з посиланням на Генеральний шт...
Військово-морські сили Франції перехопили нафтовий танкер Deliver, який ішов транзитом поблизу Сицилії. Про це повідомив президент Емманюель Макрон у соцмережі X, передають Патріоти України. . "Ці нові заходи проти "тіньового флоту", вжиті за кілька д...