
Зараз стоїть задача завдати якнайбільше втрат ворогу - в техніці та живій силі, зазначив радник керівника ОП. Зараз стрічки новин часто заповнені страшними наступами противника. Але це зовсім не ті наступи, що лякали ще місяць чи два назад. Українська армія стабілізувала фронт, та виходячи з можливостей, нищить ворога. Про це заявив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович, передають Патріоти України.
"Кількість заяв про реальну передачу нам зброї збільшує ці можливості у найближчий час. Навіть коли наші війська тактично відступають, це не означає зради, чи програшу", - зазначив він. За словами Арестовича, зараз стоїть задача завдати якнайбільше втрат ворогу. В техніці та живій силі. "А це здійснюється і під час наступальних дій, і під час оборони, і коли ми залишаємо позиції. Наші військові виснажують противника, збиваючи його наступ", - пояснив радник керівника ОП.
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун, передають Патріоти України з посиланням на. За його словами, після запровадження обме...