Військові ЗСУ виснажують противника, збиваючи його наступ: Арестович розповів про ситуацію на передовій

Зараз стоїть задача завдати якнайбільше втрат ворогу - в техніці та живій силі, зазначив радник керівника ОП. Зараз стрічки новин часто заповнені страшними наступами противника. Але це зовсім не ті наступи, що лякали ще місяць чи два назад. Українська армія стабілізувала фронт, та виходячи з можливостей, нищить ворога. Про це заявив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович, передають Патріоти України.

"Кількість заяв про реальну передачу нам зброї збільшує ці можливості у найближчий час. Навіть коли наші війська тактично відступають, це не означає зради, чи програшу", - зазначив він. За словами Арестовича, зараз стоїть задача завдати якнайбільше втрат ворогу. В техніці та живій силі. "А це здійснюється і під час наступальних дій, і під час оборони, і коли ми залишаємо позиції. Наші військові виснажують противника, збиваючи його наступ", - пояснив радник керівника ОП.

"Ми готові до дискусій": Єрмак заявив, що Україна не проти переговорів із Росією під час другого Саміту миру

субота, 15 червень 2024, 15:17

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна готова представити Росії мирний план. Це станеться за підсумками Саміту миру, який відбувається у Швейцарії, передають Патріоти України. Глава Офісу Президента наголосив, що жодного компромісу з не...

"Ми виправдаємо покладену на нас відповідальність": Командир Прокопенко зробив заяву щодо отримання зброї від США (відео)

субота, 15 червень 2024, 14:50

Нещодавно стало відомо, що 12-та бригада «Азов» НГУ пройшла перевірку, яка передбачена законодавством США, і має право на отримання допомоги від Сполучених Штатів Америки у сфері безпеки. Про це повідомив командир 12-ї бригади спеціального призначення ...