Військовослужбовців РФ, у яких закінчився контракт, тримають в Україні, щоб ті не звільнилися зі служби в Росії

Російські окупанти не можуть звільнитися зі служби. Все через те, що їхнє керівництво не пускає їх до Росії до місць постійної дислокації. Про це повідомив журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.

За наявною в нього інформацією, військовослужбовцям, які беруть участь у "спеціальній військовій операції" в Україні, у яких закінчився контракт на проходження військової служби, у ЗС РФ не дають можливості повернутися до пунктів постійної дислокації, щоб звільнитися зі служби.

"Командування ЗС РФ знає, що поповнювати контрактників, які пішли, не буде ким, тому всіма силами тримає цю категорію особового складу на території України без можливості поїхати додому. У частини військовослужбовців контракти скінчилися 4 місяці тому", - написав Цимбалюк.

Своїх не кидають? У мережі показали тіла ліквідованих окупантів, які з поля бою не забрали командири РФ

четвер, 29 вересень 2022, 7:58

Російські командири повсюдно кидають тіла своїх солдатів. Тож "прибирати" за окупантами доводиться українським воїнам, передають Патріоти України. . Журналіст Юрій Бутусовпоказав, як бійці полку "Азов" у Запорізькій області засипали вапном тіла вбитих...

Путін має заплатити на все: У Польщі заявили, що відповідь НАТО у разі застосування Росією ядерної зброї має бути "нищівною"

четвер, 29 вересень 2022, 7:50

У разі застосування Росією тактичної ядерної зброї проти народу України НАТО має завдати нищівної відповіді. Альянс надсилає керівництву РФ відповідні попередження, і Кремль знає про ймовірні наслідки своїх дій. Таку думку висловив міністр закордонних ...