Військовий експерт назвав два можливих напрямки просування окупантів

Військовий експерт Сергій Грабський назвав два можливих напрямки подальшого просування ворога. Про це він повідомив в ефірі інформаційного телемарафону передають Патріоти України.

За словами Грабського, Росія усвідомлює те, що вони мають досить обмеженні можливості щодо забезпечення і посилення угруповання на правому березі Дніпра. Натомість вони намагаються створити саме ударне угруповання з метою подальшого просування на двох можливих напрямках.

"Перший напрямок - це, безперечно, Миколаїв. Для того, щоб взяти під контроль хоча б частину узбережжя українського Чорного моря, яку вони зараз не контролюють зовсім. І другий напрямок - на Кривий Ріг", - вважає Грабський.

За його словами, на сьогоднішній день важко сказати, який напрямок вони вважають як основний, тому нині можна розглядати обидва ці напрямки як вірогідні і рівнозначні.

"Щодо Криворізького напрямку, тут треба дивитися трішки далі. Не є ціллю на сьогоднішній день взяти Кривий Ріг, але є ціллю вийти на оперативний простір і через фактично узбережжя Дніпра намагатися прорватися на Запоріжжя. Адже не забуваємо, що як на правому березі накопичуються сили, так і на лівому березі противник накопичує сили. І очевидним є його намагання прорватися в район Запоріжжя", - сказав експерт.

Він також підкреслив, що Запоріжжя - це додаткові мости і це стратегічно важливо для них у випадку продовження активізації бойових дій саме на правому березі Дніпра.

"І так само для нас є надзвичайно важливим у разі нашого контрнаступу, якщо ми вийдемо на берег Дніпра навіть без його форсування, ми значно посилюємо можливості вогневого контролю виходів з Криму. Що дуже серйозно вплине на можливість противника оперувати у Північній Таврії. Таким чином і для нас, і для противника саме південний напрямок стає надзвичайно важливим, і тому він так відчайдушно накопичує сили", - підсумував Грабський.

Окупанти обстріляли Чорнобаївку, поранено дитину

субота, 26 листопад 2022, 23:53

Російські війська обстріляли Чорнобаївку на Херсонщині 26 листопада, внаслідок чого було поранено дитину. Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич, передають Патріоти України. "Чорнобаївку Херсонського району сьогодні обстріляли росій...

"Росія не переможе Україну", - Шольц

субота, 26 листопад 2022, 23:50

Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає перемогу Росії у війні проти України малоймовірною. За словами поміркованого політика, вже очевидно, що РФ не виграє війну. Про це він сказав у суботу, 26 листопада, на Бранденбурзькій державній партійній конференції...