Військовий експерт назвав місяць, коли може бути "пауза" у війні

Ситуація на фронті зараз залежатиме від того, наскільки виснаженими вийде російська армія з-під боїв під Лисичанськом. А також від того, наскільки ворожим військам вдасться завдати ударів у напрямку Слов'янська. Про це сказав керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко, передають Патріоти України.

Від чого залежить "пауза" у війні

За його словами, потім росіяни вимушені будуть перегруповуватись. Все тому, якщо наші підрозділи відходять до Сіверська, агресору треба буде посилювати ту групу військ, яка є біля Ямпеля, звідки вони й розвивали наступ.

Також це залежить від того, як триватимуть бої за Луганську область. Крім цього, впливає й той чинник, наскільки знищать склади з боєприпасами у тимчасово окупованих територіях й командні пункти. Це внесе корективи у ворожу логістику – станеться серйозний збій. "Тому це може статися ("пауза" у війні – ред.) десь на серпень місяць 2022 року", – вважає Мусієнко.

Однак все залежатиме від динаміки подій.

Джерело: 24 канал

"Смешно? И да, и нет, если вдуматься": Міноборони РФ "показало" школу в Україні (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 19:59

У Росії проходить так звана "ключова виставкова подія року на користь забезпечення оборони та безпеки держави" - "Армії - 2022". Організатором цієї виставки є міноборони РФ, повідомляють Патріоти України. Один із стендів виставки представив, як на думк...