Військовий експерт назвав напрямок, де ЗСУ можуть прорвати оборону окупантів

Збройні сили України після втечі окупантів з Харківської області створили передумови для глибокого прориву на Луганщину. Про це розповів військовий експерт Сергій Грабський на Youtube-каналі ТСН, передають Патріоти України.

На запитання, що дає ЗСУ вихід на лівий берег річки Оскіл, Грабський відповів: "Для нас це надзвичайно важливо. Створення такого плацдарму, створення відповідної системи забезпечення і комунікацій створює передумови подальшого просування на схід, виходу на адміністративні кордони Харківщини, просування на напрямку Троїцьке-Сватове. Ми говоримо про вихід на Луганщину, а треба розуміти, що противник там не зумів закріпитися, тому для нас це створює досить серйозні перспективи глибокого прориву".

Як уточнив експерт, "наскільки буде вистачати наших сил - це вже справа Генерального штабу"."Але з точки зору військової доцільності ця позиція є виключно вигідною. Саме тому противник відчайдушно намагається відбити нас з цього напрямку", - додав він.

Стільки 200-х у ворога не бачили вже давно: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 1 лютого

середа, 1 лютий 2023, 8:06

Загальні бойові втрати Росії на ранок 1 лютого становлять понад 128 420 осіб. За минулу добу лави "200-х" поповнили ще понад 920 окупантів, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України. За добу ворог також не дорахувався техніки. Зокрема, вісім танк...

Могли б і на коліна стати: Матері і дружини "мобіків" поскаржилися Путіну, що їхніх чоловіків на фронті мучать воші та кліщі (відео)

середа, 1 лютий 2023, 7:59

Російським окупантам в Україні, що були мобілізовані й відправлені на фронт, дошкуляють воші та короста. Вони воюють на території чужої країни в лахмітті і дуже хочуть додому у відпустку. Про це заявили дружини російських "мобіків" із Приморського краю...