"Нічого дивного в цьому немає": Військовий експерт оцінив доцільність виходу ЗСУ із Сєвєродонецька

Виведення ЗСУ їз Сєвєродонецька - це правильне рішення, яке було ухвалено виходячи з військової доцільності. Українські захисники перейшли на більш вигідні для оборони рубежі і для використання своїх переваг. Таку думку висловив військовий експерт Сергій Грабський, передають Патріоти України.

"Рішення було ухвалено, і я вважаю, це було правильно. Я неодноразово говорив, що ми не будемо чіплятися за кожен клаптик землі і будемо виходити з системи військової доцільності. Тобто Сєвєродонецьк як об'єкт виконав своє завдання. Розуміючи те, що противник, незважаючи на шалені втрати, не зважаючи на нестачу персоналу, озброєння і бойової техніки, шалено продовжує збирати (сили) і наступати в цьому напрямку... Було ухвалено рішення перейти на більш захищені позиції. Якими будуть ці позиції - час покаже, але таке рішення є", – зазначив він.

Експерт акцентував, що Україна протистоїть серйозному ворогові та повинна використовувати всі свої переваги на цій війні. "Ще раз підкреслюю, відхід це такий же маневр, передбачений військовими статутами, бойовими статутами, як і наступ, обхід і оточення. Тобто, нічого дивного в цьому немає. Це війна", - додав Грабський.

Джерело: Радіо НВ

"Росія сама створила ризики": США озвучили вимоги для ядерної безпеки на ЗАЕС

субота, 13 серпень 2022, 0:34

Штати на засіданні РБ ООН вказали, що для безпеки ЗАЕС потрібно звідти вивести російські війська, створити там демілітаризовану зону і забезпечити доступ експертів МАГАТЕ. Про це заявила заступниця держсекретаря США з питань контролю над озброєннями та...

"Не губіть голови, повторення Сєвєродонецька не буде": Арестович прокоментував ситуацію, що склалася навколо Бахмута

субота, 13 серпень 2022, 0:28

Удень 12 серпня Генштаб заявив про частковий успіх окупантів у напрямку Бахмута. Олексій Арестович наголосив, що повторення ситуації Сєвєродонецька та Лисичанська на Донеччині не буде. Про це позаштатний радник голови Офісу Президента заявив в етері ют...