Військовий експерт оцінив загрозу наступу військ РФ на Дніпро та Чернігів

Прямої загрози вторгнення або атаки російських військ на Чернігів та Дніпро на цей час немає. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

Говорячи про ризик вторгнення до Чернігова, він зазначив, що зосереджених сил РФ на кордоні недостатньо, щоб його проривати. "Вторгнення вже не буде, як 24 лютого. Ми вже кордон перетворили на укріплення, і у нас там достатня кількість військ. Тому якщо і буде щось з боку Росії, то тільки провокації", - зазначив Жданов.

"Росіяни, нарешті, зрозуміли, що штурмувати наші міста марно. Чим довше йде війна, тим сильніше ми зміцнюємо наші міста. Тому штурм будь-якого міста для російських військ стає величезною проблемою і величезною перешкодою та тягне за собою величезні втрати з боку російських військ", – додав він.

Що стосується ризику прориву в Дніпро, то Жданов також дотримується думки, що наступ малоймовірний: "Їм треба буде ще пройти величезну відстань через наші укріплені позиції, прорвати фронт, дійти до Дніпра... Прямої загрози вторгнення і атаки на Дніпро на сьогоднішній день немає".

Разом з тим експерт зазначив, що виключати загрозу взагалі не можна, вона залишається.

Присоромив інших сусідів України по ЄС: Голова уряду Румунії пояснив, чому не заборонили імпорт українського зерна

четвер, 28 вересень 2023, 6:15

Румунія не запровалила односторонню заборону на імпорт української агропродукції, оскільки вважає, що Україні необхідно допомагати аж до завершення війни. Про це прем'єр-міністр Румунії Марчел Чолаку сказав в інтерв'ю Digi24.ro. На думку румунського пр...

Повітряні сили показали, як пілоти ЗСУ навчаються на F-16 в Україні (відео)

четвер, 28 вересень 2023, 1:45

Українські пілоти адаптуються та навчаються керувати винищувачами F-16. Відео опубліковали Повітряні сили ЗСУ. . "Наша мета - повноцінні авіатренажери F-16 на території України, навчальні літаки (спарки) та центри підготовки льотного складу. Та все по...