Військовий експерт оцінив загрозу наступу військ РФ на Дніпро та Чернігів

Прямої загрози вторгнення або атаки російських військ на Чернігів та Дніпро на цей час немає. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

Говорячи про ризик вторгнення до Чернігова, він зазначив, що зосереджених сил РФ на кордоні недостатньо, щоб його проривати. "Вторгнення вже не буде, як 24 лютого. Ми вже кордон перетворили на укріплення, і у нас там достатня кількість військ. Тому якщо і буде щось з боку Росії, то тільки провокації", - зазначив Жданов.

"Росіяни, нарешті, зрозуміли, що штурмувати наші міста марно. Чим довше йде війна, тим сильніше ми зміцнюємо наші міста. Тому штурм будь-якого міста для російських військ стає величезною проблемою і величезною перешкодою та тягне за собою величезні втрати з боку російських військ", – додав він.

Що стосується ризику прориву в Дніпро, то Жданов також дотримується думки, що наступ малоймовірний: "Їм треба буде ще пройти величезну відстань через наші укріплені позиції, прорвати фронт, дійти до Дніпра... Прямої загрози вторгнення і атаки на Дніпро на сьогоднішній день немає".

Разом з тим експерт зазначив, що виключати загрозу взагалі не можна, вона залишається.

Той, що закликав угорців "відпочивати вдома": Віктор Орбан ледь не потонув на морі у Хорватії

вівторок, 9 серпень 2022, 12:59

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан потрапив у небезпечну пригоду на морі в Хорватії, інформують Патріоти України. При чому раніше глава угорського уряду радив громадянам своєї країни надавати перевагу відпочинку на озері Балатон. На Адріатичному мор...

Заступник голови Пентагону пояснив, чому Україні не дають багато систем HIMARS

вівторок, 9 серпень 2022, 12:51

Ракетні системи HIMARS використовуються для точкових ударів. У США впевнені, що Україні не потрібно поставляти сотні таких систем, а лише забезпечити безперервні поставки боєприпасів до них. Про це заявив на брифінгу заступник голови Пентагону Колін Ка...