Військовий експерт пояснив, чому ППО не збивають ракети, якими обстрілюють Кривий Ріг

У напрямку Кривого Рогу постійно працюють сили та засоби української ППО, але застосування ворогом надзвукових ракет “Кинджал” та крилатих ракет типу “Іскандер-К” не дозволяє захищати місто від обстрілів. Про це повідомив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

“ППО в напрямку Кривого Рогу, звичайно, працює, але місто, ймовірно, перебувало під обстрілами крилатих ракет “Кинджал”, хоча цьому нема офіційних підтверджень. Це надзвукова ракета, яка долає системи ППО за рахунок своєї швидкості і потрапляє в ціль”, - зазначив експерт.

Також, за його словами, ворог застосовував крилаті ракети, які летять в мертвій зоні радара, надто низько над землею, тому радіолокаційні системи (РЛС) їх “не бачать”.

“Скажімо, ракета “Іскандер-К” летить на висоті сім метрів, на рівні другого поверху, її жодна РЛС не побачить. Окрім того, крилата ракета летить не за математичною траєкторією, вона постійно її змінює. РЛС методом інтерполяції визначає точку зустрічі на основі законів балістики. Крилата ракета летить, як літаки, змінюючи курс та висоту”, - пояснив Жданов.

Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...