Військовий експерт пояснив, чому ППО не збивають ракети, якими обстрілюють Кривий Ріг

У напрямку Кривого Рогу постійно працюють сили та засоби української ППО, але застосування ворогом надзвукових ракет “Кинджал” та крилатих ракет типу “Іскандер-К” не дозволяє захищати місто від обстрілів. Про це повідомив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

“ППО в напрямку Кривого Рогу, звичайно, працює, але місто, ймовірно, перебувало під обстрілами крилатих ракет “Кинджал”, хоча цьому нема офіційних підтверджень. Це надзвукова ракета, яка долає системи ППО за рахунок своєї швидкості і потрапляє в ціль”, - зазначив експерт.

Також, за його словами, ворог застосовував крилаті ракети, які летять в мертвій зоні радара, надто низько над землею, тому радіолокаційні системи (РЛС) їх “не бачать”.

“Скажімо, ракета “Іскандер-К” летить на висоті сім метрів, на рівні другого поверху, її жодна РЛС не побачить. Окрім того, крилата ракета летить не за математичною траєкторією, вона постійно її змінює. РЛС методом інтерполяції визначає точку зустрічі на основі законів балістики. Крилата ракета летить, як літаки, змінюючи курс та висоту”, - пояснив Жданов.

"Оцінив жарт": Токаєв висміяв заяву Лукашенка про приєднання Казахстану до "Союзної держави" заради ядерної зброї

понеділок, 29 травень 2023, 15:26

Президент Казахстану Касим-Жормарт Токаєв іронічно відповів на пропозицію самопроголошеного президента Білорусі Лукашенка щодо вступу його країни до "Союзної держави" та отримання ядерної зброї. Він наголосив, що "оцінив жарт". Відео з Токаєвим опублі...

"Це підстава": Експерт пояснив, які небезпеки приховує "ізраїльський сценарій" для України

понеділок, 29 травень 2023, 13:45

Захід розглядає ймовірність надати Україні гарантії безпеки замість членства в НАТО. За основу можуть взяти "ізраїльський сценарій". Проте він має низку конкретних недоліків, з якими Україна не зможе погодитись. Про це "24 каналу" розповів Микола Давид...