Військовий експерт припустив, яким буде найгірший сценарій щодо Авдіївки

Росіяни продовжують зосереджувати свою увагу на Авдіївці. Може скластися ситуація, в якій ЗСУ доведеться відходити. Про це в ефірі телемарафону сказав військовий експерт, майор запасу ЗСУ Олексій Гетьман, передають Патріоти України.

У нас буде два варіанти

Як відзначив експерт, зараз росіяни готують третю хвилю, підтягуючи війська. Між північним та південним флангами навколо Авдіївки – близько 10 кілометрів. Вони хочуть замкнути це кільце для того, щоб потім можна було видавити наші війська з коксохімічного заводу і з панівної висоти цього терикону.

"Ми це теж знаємо. Поки ті сили, які вони там зосереджують – є сподівання, що ми зможемо тими силами і засобами, що в нас є, дати відсіч. Якщо вони дійсно ще більш підсилять, тобто зберуть якусь шалену кількість людей та техніки, то в нас буде 2 варіанти. Або додавати резерви для того, щоб утримати це місто, або відходити", – каже Гетьман.

Навіть, якщо доведеться відійти, запевняє він, то суттєвих стратегічних змін на Східному фронті (від Куп'янська до Вугледару) не відбудеться. Звісно, це буде неприємно з тактичної точки зору, але про якийсь прорив чи разючий негатив для наших Збройних сил не йдеться.

"Це найгірший сценарій, сподіваюся, що він не станеться. Але Авдіївка вже виконала свою військову функцію – так само як колись це виконав Бахмут. Там знищена велика кількість російської живої сили та техніки. Ми знекровлюємо по трошечки його армію, тримаючи на тій ділянці фронту оборону", – резюмував майор запасу ЗСУ.

Королівський дарунок Україні: Як шведські літаючі радари ASC-890 на службі ЗСУ змінять війну проти російських загарбників (відео)

четвер, 30 травень 2024, 3:25

Як вже писали ПУ, Швеція оголосила про новий пакет військової допомоги Україні на 13 млрд шведських крон (близько 1,23 млрд доларів), який стане найбільшим із початку повномасштабного вторгнення РФ. 16-й пакет військової допомоги включає навіть те, чог...

"Только сделали и, бл*дь, в другое место": Окупанти жаліються, що їм на Бєлгородщині дали наказ рити окопи (аудіо)

середа, 29 травень 2024, 23:16

Російські окупанти жаліються, що їх перекидають “з місця на місце” у Бєлгородській області. Там їм доводиться рити окопи, після чого їх посилають “відпрацьовувати” іншу територію. Про це свідчить розмова окупанта з його дружиною, яку перехопило ГУР Мін...