Військовий експерт розповів, чи передав Іран РФ свої балістичні ракети і як у Кремлі торгуються зі США

Заступник директора Центру армії, конверсії та роззброєння з міжнародних питань Михайло Самусь вважає, що Іран поки що не передав Росії свої балістичні ракети. Якщо б це сталось, то окупанти б уже обстрілювали ними українську енергетичну інфраструктуру. Про це він сказав у інтерв'ю ТСН.ua, передають Патріоти України.

"Наскільки я розумію Іран тягне з постачанням Росії балістичних ракет. Бо якщо б вони вирішили дати їм ці ракети, то я впевнений, вони б уже летіли на Київ та на інші українські міста. Особливо на фоні того, що відбувається у Херсоні. Зараз крило, яке умовно можна назвати "голубами миру", а це - Патрушев та його оточення намагаються посилати сигнали щодо мирних переговорів. В пресі було повідомлення, що нібито Салліван має постійний контакт з Патрушевим. І тут складається пазл, що Патрушев намагається контактувати зі США. Путін намагається донести свою готовність до переговорів, щоб Захід почав впливати на Україну та Зеленського. Але на фоні повних провалів на полі бою - це виглядає недоречно", - пояснив експерт.

Михайло Самусь наголосив, що Іран не очікував такої бурхливої реакції на те, що він постачає зброю Росії. "Іран повірив Путіну, що РФ продасть їм ядерні технології. А я впевнений, що РФ їм цього поки не дала. І тут Патрушев може тиснути на Саллівана, щоб вони мовляв можуть передати Ірану ці технології", - пояснив військовий експерт.


Окупанти змінюють напрямки своїх ударів: Представник ГУР Міноборони розповів, що стає головною ціллю для атак

середа, 22 березень 2023, 23:52

Ворог переорієнтовує напрямки для завдавання ракетних ударів по Україні. Енергетична інфраструктура залишиться під прицілом. Водночас головною ціллю стають військові об'єкти, а також концентрація військ ЗСУ і логістика. Про це в інтерв'ю розповів засту...

Майор, капітан і "вагнерівці": Офіцер ЗСУ розповів про свіжі втрати РФ (фото)

середа, 22 березень 2023, 23:15

На українській землі ліквідовувано ще низку російських окупантів, у тому числі знищений майор-"мобік" Дім Сундуков та капітан Рушан Тагаєв, повідомляють Патріоти України. "Вантажем 200" також стали два члени російської приватної військової компанії "Ва...