Військовий експерт розповів, чи передав Іран РФ свої балістичні ракети і як у Кремлі торгуються зі США

Заступник директора Центру армії, конверсії та роззброєння з міжнародних питань Михайло Самусь вважає, що Іран поки що не передав Росії свої балістичні ракети. Якщо б це сталось, то окупанти б уже обстрілювали ними українську енергетичну інфраструктуру. Про це він сказав у інтерв'ю ТСН.ua, передають Патріоти України.

"Наскільки я розумію Іран тягне з постачанням Росії балістичних ракет. Бо якщо б вони вирішили дати їм ці ракети, то я впевнений, вони б уже летіли на Київ та на інші українські міста. Особливо на фоні того, що відбувається у Херсоні. Зараз крило, яке умовно можна назвати "голубами миру", а це - Патрушев та його оточення намагаються посилати сигнали щодо мирних переговорів. В пресі було повідомлення, що нібито Салліван має постійний контакт з Патрушевим. І тут складається пазл, що Патрушев намагається контактувати зі США. Путін намагається донести свою готовність до переговорів, щоб Захід почав впливати на Україну та Зеленського. Але на фоні повних провалів на полі бою - це виглядає недоречно", - пояснив експерт.

Михайло Самусь наголосив, що Іран не очікував такої бурхливої реакції на те, що він постачає зброю Росії. "Іран повірив Путіну, що РФ продасть їм ядерні технології. А я впевнений, що РФ їм цього поки не дала. І тут Патрушев може тиснути на Саллівана, щоб вони мовляв можуть передати Ірану ці технології", - пояснив військовий експерт.


"Провів оптимістичну нараду": Зеленський анонсував "хороші далекобійні речі", які відчують окупанти (відео)

вівторок, 28 листопад 2023, 23:30

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Про це він повідомив у вечірньому відеозверненні, передають Патріоти України. «Щойно провів засідання Ставки – особливе, тривале, детальне. Перше – фортифікац...

"Високооплачувана робота" вийшла боком: "Вагнерівець" у Казахстані отримав вирок за участь у війні проти України

вівторок, 28 листопад 2023, 22:43

У Казахстані суд відправив до в'язниці колишнього найманця ПВК «Вагнера». Він раніше воював проти ЗСУ на Бахмутському напрямку. Про це повідомляє казахстанська служба «Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода», передають Патріоти України. У березні цього року...