
Навіщо Росії накопичує сили на півдні та що планує робити після окупації Авдіївки розповів військовий експерт Сергій Кузан під час національного телемарафону, передають Патріоти України.
"Ресурсів стає менше і, до речі, Авдіївська операція досить таки виснажила ресурси окупаційних сил. Вони розраховували, що візьмуть Авдіївку іще до Нового року, до листопада, якщо бути точним. Зараз вони побачили, що на взяття Авдіївки (це само по собі невеличке місто, там може понад 10 тисяч населення було) вони витратили вже понад 100 тисяч своїх бійців. Очевидно, що такими темпами не можна просунутися на хоч якусь значущу глибину.
Отже, вони укрупнюють свої угрупування військ (мова йде про угруповання РФ "Днепр" та "Восток", – ред.)... На півдні вони чудово розуміють, що всі їхні плани скинути в Дніпро Кринки, зрізати Роботинський виступ зазнають невдачі. Тому вони змушені накопичувати значно більші резерви задля значно менших цілей", - пояснив експерт.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...